Apple Watch do 2000 zł – ranking

Apple Watch to jeden z najlepszych smartwatchy na rynku. Jesienią zeszłego roku przedstawione zostały nowe modele, które z miejsca zyskały ogromną popularność. Najdroższy z nich, Apple Watch Ultra z dostępem do sieci i transmisji danych (Cellular) kosztuje ponad 4500 zł! Czy do 2000 zł można w ogóle kupić zegarek Apple? Sprawdź, jakie masz możliwości!

Apple Watch – jakie są dostępne modele zegarków?

Zanim przejdziesz do porównywania sprzętów do 2000 zł, zobacz, jakie smartwatche Apple są na rynku:

 • Apple Watch series 8;
 • Apple Watch Ultra;
 • Apple Watch SE (2. generacji);
 • Apple Watch series 7.
 • Każdy z tych sprzętów możesz kupić w wersji Cellular, czyli z możliwością odbierania połączeń i wysyłania wiadomości niezależnie od tego, czy masz przy sobie telefon. Dla wielu osób, zwłaszcza sportowców, to bardzo wygodne rozwiązanie! Musisz jednak liczyć się z tym, że takie urządzenie będzie droższe niż w wersji klasycznej.
  Zwróć też uwagę, że poszczególne sprzęty (oprócz Apple Watch Ultra, który ma 49 mm) występują w więcej niż jednym rozmiarze – różnią się wielkością koperty. Apple Watch series 8 kupisz w wersji 45 mm lub 41 mm (takie same możliwości masz przy Apple Watch series 7), SE zaś – 44 mm lub 40 mm.

  Ile kosztuje zegarek Apple Watch? Najlepsze modele do 2000 zł!

  Dobrym sposobem na szukanie oszczędności jest wybór sprzętu poprzedniej generacji. Gdy na rynek wszedł Apple Watch series 8, można było spodziewać się, że cena series 7 spadnie. I tak się stało – jego koszt nieznacznie przekracza 2000 zł (41 mm w wersji klasycznej, nie Cellular). To ciągle bardzo dobry sprzęt, który świetnie nadaje się do monitorowania zdrowia i postępów treningowych. Znajdziesz tutaj m.in. pulsoksymetr oraz czujnik EKG. Mocną stroną tego urządzenia jest niegasnący wyświetlacz OLED, a także funkcje powiadomień o zbyt wysokim lub zbyt niskim tętnem czy wykrywania upadku.

  Urządzenie pozwoli ci kompleksowo przyjrzeć się twojemu zdrowiu i nawykom związanym z codzienną dawką ruchu. Możesz również precyzyjnie monitorować rezultaty treningów w wielu dyscyplinach sportowych.

  W wersji 41 mm wyświetlacz ma 1,69 cala i rozdzielczość 352 x 430. Na pełnym naładowaniu zegarek pracuje do 18 godzin.

  Ze względu na mniejsze rozmiary, ten sprzęt chętnie jest wybierany przez kobiety lub kupowany jako prezent dla nastolatków.

  Ale to nie koniec możliwości! Do 2000 zł możesz kupić zegarek Apple Watch SE (2. generacji). To budżetowy smartwatch, który idealnie nadaje się na pierwszy inteligenty zegarek. Ma wszystkie najważniejsze funkcje, a do tego kwota do 2000 zł pozwala ci na zakup sprzętu z funkcją Cellular! Warto taką opcję rozważyć!

  Czym odznacza się ten model? To nowsza wersja Apple Watch SE z 2020, który zyskał rzesze fanów. Lepszy, o 20% szybszy procesor to najważniejsza zmiana w nowej generacji sprzętu. W porównaniu z poprzednią wersją SE, została udoskonalona aplikacja Trening oraz dokładny monitoring snu. Możesz na bieżąco śledzić osiągnięcia w sporcie i uważnie sprawdzać, jak troszczysz się o higienę snu. W odróżnieniu od wcześniej omówionego Apple Watch series 7, nie ma tutaj EKG i pulsoksymetru – jednak nie każdy potrzebuje monitorować akurat te dwa parametry. Nie ma tutaj również zastosowania niegasnący wyświetlacz – musisz unieść nadgarstek, by ekran rozbłysnął.

  Który ze sprzętów wybrać? Oba dają duże możliwości i pozwalają zarządzać wieloma powiadomieniami. Określ, na czym najbardziej ci zależy i wybierz sprzęt wyposażony w te funkcje. Kuszącym pomysłem jest Apple Watch SE z Cellular – to funkcjonalność, która może przydać się w wielu sytuacjach!

  Sprawdź modele Apple Watch w sklepie MediaMarkt, porównaj specyfikacje i opinie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!