Deweloper marża klient całuje dłoń rękę księdza

Deweloper marża klient całuje dłoń rękę księdza

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj • nie bądź onucą ani ruskim propagandystą • nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 1 komentarz

  1. najgorsze z tego co na zdjeciu, to nie wiadomo gdzie i w czyich majtach byla treka do calowania lub co robila ta reka w swoich majtach :( jest takie zdjecie w necie jak jarozbaw z rozpedu (nie mylic o jego podejrzeniach seksualnych) chcial calowac reke rudego :)

Mem o tematyce deweloper, deweloperzy, klient, ksiądz, ministerstwo rozwoju i technologii, mrit, obrazek związany ze słowami deweloper, księdza, całuje i rękę, a także przypisany do kategorii cebulandia, głupoty, memy, polityka, religie, social, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | |