Memy Andrzej Duda

Zbiór memów z Andrzejem Dudą. Zbiór obrazków typu memy z sylwetką Prezydenta RP, część z nich przedstawia także jego małżonkę Agatę i córkę Kingę. Pan Prezydent podbił serca polaków, ale dzięki wyrazistej mimice i wielu wizytach i uroczystościach okazał się również obiektem żartobliwej twórczości internautów. Memy z jego udziałem powstają przy okazji wielu wizyt prezydenckich – zarówno w kraju, jak i z tych zagranicznych, bowiem prezydentura Andrzeja Dudy należy zdecydowanie do tych bardziej aktywnych.
Jeśli chodzi o opis bardziej formalny to Andrzej Duda jest obecnym prezydentem Polski (stan na rok 2023, kiedy to słowa te są pisane). Został wybrany na tę funkcję w wyborach prezydenckich w 2015 roku i ponownie wygrał wybory w 2020 roku. Duda jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości (PiS), ale formalnie jest apolitycznym głową państwa. Zanim objął urząd prezydenta, był posłem na Sejm RP i wiceprzewodniczącym PiS. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Epitety są niepotrzebne samo Andrzej Duda wystarczy miś uszatek
1 komentarz
Jezus kiedy jesteś królem polski ale na koronację zapraszają Andrzeja Dudę facepalm
0 komentarzy
Duda Macron wsiadasz sam do bagażnika czy mam Cię tam wrzucić
3 komentarze
Podatek od zrzutek przeszedł bezszelestnie, chore dzieci zbierające na leczenie będą płaciły podatek dla rządu który nie zapewnił im opieki medycznej
4 komentarze
Duda Andruszkiewicz kiedy córka wyfrunęła z domu i adoptowaliście niedorozwiniętego bombelka
1 komentarz
Morawiecki Duda piją piwo ostatnia rzecz jaką widzisz zanim zaczną na ciebie polować dla sportu na prywatnej wyspie
1 komentarz
Andrzej Duda o inflacji: jest inflacja bo rozdawaliśmy pieniądze to rozdamy więcej
2 komentarze
Kaczyński na łódce Andrzej miał rację, nie wypływają
0 komentarzy