Wytatuowana prezenterka dziennikarka opinią publiczną wstrząsnęła dziś sprawa tatuaży Karola Nawrockiego

Wytatuowana prezenterka dziennikarka opinią publiczną wstrząsnęła dziś sprawa tatuaży Karola Nawrockiego

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj • nie bądź onucą ani ruskim propagandystą • nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 4 komentarzy

  1. Pani wolno, bo należy do klasy wyższej Nawrockiemu nie wolno, bo to Pisior. Klasie wyższej zawsze wolno więcej, tak było, jest i będzie

Mem o tematyce dziara, dziary, dziennikarka, karol nawrocki, na szyi, nawrocki, opinia publiczna, prezenterka, szyja, tatuaż, tatuaże, obrazek związany ze słowami wstrząsnęła, dziennikarka, nawrockiego i prezenterka, a także przypisany do kategorii cebulandia, głupoty, memy, polityka, tatuaże, telewizja, tymczasowe, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | | | | |