A czy Ty dałeś się kupić PiS za swoje własne pieniądze?

A czy Ty dałeś się kupić PiS za swoje własne pieniądze?

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1 godziny).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj.

Jest 14 komentarzy

 1. „Ale wam szkoda tych 500zł:) ja pier:) w kazdym normalnym państwie jest taka zapomoga dla dzieci, Niemcy, Franacja , nawet Ukraina to daje na dzieci,
  Za PO pieniedzy niebyło i niebedzie:)”

  Normalne Państwa

  Niemcy rozpierdzielają całą europę po raz 3 w ciągu 100 lat.
  Francja. Ludzie od pół roku demonstrują w żóltych kamizelkach. OD tygodnia policja strzela do ludzi

  Ukraina ” Rosja im zabrała największy okręg przemysłowy i po pół roku już nikt nie widzi problemu”

 2. Ale wam szkoda tych 500zł:) ja pier:) w kazdym normalnym państwie jest taka zapomoga dla dzieci, Niemcy, Franacja , nawet Ukraina to daje na dzieci,
  Za PO pieniedzy niebyło i niebedzie:)

 3. Co za brednie, gdyby nie imigranci (których notabene ponad MILION ściągnął PiS – (i nie są to tylko Ukraińcy, ale też ludzie z Indii, Bliskiego Wschodu i ogólnie Azji) to nasza gospodarka nie miałaby się nawet w połowie tak dobrze, jak ma się obecnie. Powinniście PiSowcy tych imigrantów po rękach całować.
  500+ nie spowodowało tego co miało spowodować – wzrostu dzietności! To są źle wydane pieniądze w sytuacji kiedy służba zdrowia i edukacja czyli fundamenty społeczne leżą i kwiczą. Inna sprawa, że doszczelnienie VAT (głównie za sprawą JPK_VAT – czyli inicjatywy Unii Europejskiej a nie PiS) nie dało wpływów wystarczających, żeby pokryć 500+ (Morawiecki stara się tak twierdzić, ale są wyliczenia i nie ma to podstaw faktycznych).

 4. Opozycja niech nie składa wniosków o 500+ To nie jest świadczenie obowiązkowe. Przymusu nie ma.

 5. Schetyna już obiecał 600+ Z tym, że on może obiecywać bo i tak nigdy PO żadnych obietnic nie dotrzymało. 1 bilion długu za PO a opozycja dostaje gorączki jak PiS daje dzieciom 500 zł z kasy odzyskanej z mafii VATowskich. Ja wolę dać kasę polskim dzieciom niż nielegalnym emigrantom których chciał 100.000 ściągnąć rząd Platformy.

 6. Wolę dać się kupić za swoje własne pieniądze, niż dać się ze swoich własnych pieniędzy okradać.

 7. To program PO, PSL, Lewaków. Przez 8 lat PO-PSL z klasy średniej dostałem się do klasy „od 1-go do 1-go” nie dostałem od PIS-u ani złotówki w formie 500+, ale podwyżki płac powodują że patrzę lepiej w pszyszłość. Pracownika zaczyna się szanować. Z biedy wychodzą rolnicy i rodziny wielodzietne. A że żywność będzie droższa? To może zaczniecie ją szanować.

 8. Nie. Dałem się kupić tm, że ktokolwiek inny będzie rządzić lepiej, niż Platforma Obiboków.

 9. Do Mariana: PiS też ukradł pieniądze z OFE – przeniósł je do ZUS lub na konta IKE pobierając 15% haraczu!