Agnieszka Holland czerwona krew na rękach przeróbka

Agnieszka Holland czerwona krew na rękach przeróbka

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 17 komentarzy

 1. tyPOwy film propagandowy…..kiedyś za czasów PRL produkowano takich”utworów”więcej;starsi ludzie/pamietający okupację podczas II wojny ;byłem wtedy za mały!//oglądali nie takie propagandowe dzieła kinematografii sowieckiej czy niemieckiej;sam widzialem juz jako dorosły kilka filmów propagandystki Hitlera-Leni Riefenstahl;były wysoko ocenianie jeszcze przed wojną!i znacznie lepsze artystycznie niz produkcje Holland…zresztą już” prostowano” w „wysokich obcasach” tematykę filmu Holland/fabularny wg wizji reżyserki-więc prawda ekranu odbiega od rzeczywistosci;ale Ochojska dalej szuka zbiorowych mogił!

  1. Komentarze naPISane przez prawdziwych Polaków można poznać po kreatywnej interpunkcji i braku spacji we właściwych miejscach.

 2. Mądra baba nakręciła taki film że wam Polaczki gul skoczył do dziś dnia plujecie na sam widok dobrze wam tak

  1. tak, tak…jeszcze trzeba nakręcić film o POLSKICH obozach i wrzucaniu PRZEZ NAS pewnych osób do pieca… OSKAR GWARANTOWANY.

  2. jako starszy człowiek nie chodze do kina/zwłaszcza na takie filmy/ale pamietam jeszcze Henryka Hollanda/ojca reżyserki/;przedwojennego komunistę;pisał w „Czerwonym Sztandarze”i „Młodzieżowce Stalinowskiej’podczas okupacji sowieckiej Lwowa;potem był z ZPP i z wojskiem wrócił do POlski/jako oficer polityczny/;studiował na UW filozofie;przyczynił się do usunięcią prof.Tatarkiewicza;członek ZMP i PZPR jako dziennikarz stalinowski zwalczał AK i tzw.reakcję;redagował dziela Lenina i Stalina;potem został zwolennikiem Gomułki;ale podpadł władzy i zginął w tajemniczych okolicznosciach 1961;

  1. I tak, i nie. Widziałem film „Zielona granica”. Wzbudzał jakąś empatię. Ale empatia i zrozumienie się kończą z chwilą śmierci młodego polskiego żołnierza. Teraz powinni ich częstować ołowiem na powitanie jak tylko zbliżą się do granicy.

  2. Zamiast emocjonalnej podniety lepiej rozważyć, o co tu tak naprawdę chodzi. Pomyśl chwilę, czy danie pretekstu do granicznego konfliktu z białorusią spowoduje, że umrze mniej, czy więcej polskich żołnierzy?

  3. to”fakty”filmowe czyli stworzone w scenariuszu na POtrzeby”twórczosci”reżyserki Holland……nawet Lasy Państwowe skierowały sprawę do sądu o zniesławienie jako mające uczestniczyć w ukrywaniu zbrodni na granicy;/masowe lesne groby miały być POszukiwane przez euroPOsłankę Ochojską???/

Mem o tematyce agnieszka holland, czerwona, film, granica, holland, krew, na granicy, zielona granica, Żołnierz, obrazek związany ze słowami przeróbka, agnieszka, czerwona i rękach, a także przypisany do kategorii cebulandia, filmy/seriale, gwiazdy, memy, polityka, przeróbki, tymczasowe, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | | |