Audrey Hepburn vs Marilyn Monroe

Audrey Hepburn vs Marilyn Monroe

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 14 komentarzy

 1. To jest tak durny mem, że brak słów. Nic się nie zgadza. MM nie była głupia. Założyła własną firmę producencką kiedy kobiety były w Hollywood tylko mięsem. Padła ofiarą szowonistycznego systemu i własnych demonów. A Audrey zrobiła wiele dobrego ale nie podczas WW2.

  1. @Nulka, 1. Nikt nic nie pisal o WWII tylko o nazistach, 2. Napisano ,,zgrywala glupia”, a nie, ze byla glupia, 3. Naucz sie czytac lub wracaj do kuchni. Najlepiej oba.

 2. +Pragnę powiedzieć że Marilyn była bardzo inteligentną kobietą. 140IQ oraz kochała czytać literaturę.

 3. Co? Ta laska po prawej pracowała przy produkcji samolotów na wojnę. I nie przedawkowała narkotyków tylko przedawkowała leki nasenne a wina to była złej opieki psychiatrycznej ;) A Audrey spędziła wojnę w Holandii wiec to ty za przeproszeniem pie##olisz za głupoty?

  1. Dodam, że przypadkowe przedawkowanie raczej wykluczono. Coś na zasadzie, że wzięła słoiczek zamiast dwóch tabletek. Może samobójstwo, może ktoś jej „pomógł”. Nawet nie mówię, że sprawa była polityczna. Może ktoś miał motyw, o którym media nie mówiły.

 4. Laska po prawej w latach 1944-45 pracowała w fabryce samolotów. Czy to się nie liczy jako pomoc Polakom?

 5. Jak Hepburn mogła pomóc Polakom w czasie IIWŚ, skoro urodziła się w 1929??? Wojnę spędziła w Holandii, trochę pomagała ruchowi oporu razem z rodziną. Ale przed wojną i przed rozwodem jej rodzice wspierali brytyjskich faszystów.

 6. Biernik, nie narzędnik…
  – podziwia (kogo? co?) – tę laskę
  – idzie (z kim? z czym?) – z tą laską…
  Alfanabeci kurna ;)

Mem o tematyce audrey hepburn, marilyn monroe, obrazek związany ze słowami marilyn, hepburn, monroe i audrey, a także przypisany do kategorii ciekawostki, gwiazdy, kobiety, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: |