Mem o tematyce dosłownie, eko, ekologia, opis, podpis, ryba, ryby, słomka, słomki, obrazek związany ze słowami stworzenia, talerzu, morskie i ratujmy, a także przypisany do kategorii fail, gry słowne, głupoty, jedzenie, lifestyle, memy, social, tymczasowe, zwierzęta, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka! Tagi tego mema: Dosłownie | Eko | Ekologia | Opis | Podpis | Ryba | Ryby | Słomka | Słomki
Nawigacja
← 22 idę spać, muszę dbać o zdrowy zegar biologiczny, 4 rano czemu istniejemy, dokąd zmierzamy?
Cogito ergo sum ryba sum →
Na paczaizm.pl śmieszne memy to nasza specjalność! Istniejemy już ponad 10 lat (ależ to szybko zleciało!) i przez ten czas dodaliście w naszym serwisie 50149 memów i napisaliście 52605 komentarzy . Specjalnie dla Was wybieramy każdego dnia najlepsze memowe perełki - wchodzisz i do porannej smacznej kawusi serwujemy Ci twoje memy - dokładnie tak, jak lubisz! Oprócz świeżutkich i zawsze na czasie memy 2025 mamy też oczywiście śmieszne gify oraz absolutne klasyki Internetu, takie jak panie Areczku, Andrzej to jebnie, zawsze miałem łeb do interesów, nie no tyle to nie, generał denaturov, czy gówniara z paletkom (chodzi o Igę Świątek, ale to pewnie już wiesz). Jeśli natomiast wolisz pikantniejszy kontent znajdziesz u nas również czarny humor - memy bez cenzury, chamskie memy i memy 18 . Nie bądź pan maruda i zamiast zastanawiać się "dlaczego się urodziłem " albo gadać nie strasz nie strasz , po prostu przejrzyj naszą stronę. Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami i Internetowymi trendami, a przede wszystkim zdrowo się pośmiać wbijaj do nas regularnie! Gwarantujemy, że drugiego takiego miejsca w polskim Internecie po prostu nie ma :)
Jednocześnie przypominamy, że nasza redakcja zajmuje się wyłącznie moderacją treści, a wszelkie treści w serwisie są generowane przez użytkowników i właściciel serwisu paczaizm.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeśli uważasz, że dodane treści naruszają jakiekolwiek prawo (w tym prawa autorskie) prześlij nam informację na ten temat . Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu .
Gdyby gamoństwo nie wywalało wszędzie masy śmieci nad rzekami, nad morzem itp, nie potrzebne były by te MĄDRE dla gamoństwa zakazy, przytwierdzone nakrętki i inne. Ktoś musi za Was myśleć i wy tego nigdy nie zrozumiecie. Memiarz też
nie pijmy wody bo to środowisko naturalne tych stworzeń
Jedno nie wyklucza drugiego. Lepiej jeść zdrową, czystą rybkę, niż z domieszką plastiku
ryba ze slomka niestety niedobra
chyba ze jest to slomka wege