Co prawda PiS zmarnował 70 milionów ale pamiętajmy afery Platformy: Sikorski wysłał BOR po pizzę

Co prawda PiS zmarnował 70 milionów ale pamiętajmy afery Platformy: Sikorski wysłał BOR po pizzę

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 7 komentarzy

 1. Teraz mamy rzad który nie tylko kradnie, ale przede wszystkim jest niekompetentny:
  „Ministerstwo Zdrowia kupiło od handlarza bronią respiratory firmy Dräger po 200 tys. zł za sztukę. Identyczne Agencja Rezerw Materiałowych zamówiła bezpośrednio u producenta – po 70 tys. zł”

 2. Skoro kradzież pieniędzy z funduszy emerytalnych jest zła to czemu PiS zrobił dokładnie to samo? Kolega niedoinformowany czy zwykły manipulant?

 3. Teraz mamy za to brak wyłudzeń VAT („uszczelnienia” już od dawna nie ma a „mafie vatowskie za PO” okazały się być propagandową ściemą PiSu), wpływy są tak duże, że aż rząd postanowił ukryć wartości wpływów VAT i ekonomiści muszą aż pisać listy do rządu. PiS to prawdziwi złodzieje, przejedli wszystkie pieniądze jakie mieliśmy i mimo DODRUKU 100 MILIARDÓW MAMY PUSTĄ KASĘ. Czy po rządach Platformy kasa była pusta? W żadnym wypadku! A to chyba koniec rządów jest najlepszym momentem na ocenę ekipy. Piszcie dalej propagandowe głupoty PiSowcy, więcej TVP oglądajcie, prawdy nie oszukacie. Wały na setki milionów złotych i dodruk na setki miliardów, nic takiego nie miało miejsca za Platformy. Niedługo wasze 500+ będzie mniej warte niż 100 zł kilka lat temu bo inflację mamy obecnie najwyższą z całej Europy (pierwsze miejsce) – wszystko co piszę to fakty, wystarczy wejść na portale ekonomiczne i sobie zobaczyć.

  – Żądamy natychmiastowego upublicznienia dochodów podatkowych, a szczególnie dochodów VAT, za maj 2020 r. – czytamy w piśmie cytowanym przez „Rzeczpospolitą”. – „Polacy mają prawo wiedzieć, czy grozi im katastrofa finansów państwa” – dodają.

  PS. Afera Amber Gold to pikuś przy pisowskich aferach GetBack i SKOK. 850 milionów vs kilka tysięcy milionów (kilka miliardów).

 4. Tak, podniesienie wieku emerytalnego oraz zaje#anle pieniędzy z funduszy emerytalnych też było legalne. Wyłudzenia VAT i Amber Gold – wszystko legalne za platformy.

 5. Logika? Hahahaha… od pewnych osób nie powinno się oczekiwać logiki, bo można zostać posądzonym o drwinę z niepełnosprawnych :)

 6. Porównujesz legalne i w pełni przeprowadzone referendum, które się odbyło i miało jakiś cel z prawie identyczną kwotą wyrzuconą w powietrze na coś co się w ogóle nie odbyło i było wiadomo, że się nie odbędzie, bo było robione bez ustawy (nielegalnie)? SERIO? Gdzie tu logika?

 7. A ja pamiętam jak Bronek K. zmarnował na referendum o JOWach 100 milionów w 2015 gdy się obsrał ze strachu przed drugą turą wyborów prezydenckich i przez chwilę chciał zaimponować wyborcom Kukiza

Mem o tematyce 70 milionów, 70 milionów sasina, afera, afery, pis, platforma, platforma obywatelska, po, prawo i sprawiedliwość, obrazek związany ze słowami pamiętajmy, platformy:, zmarnował i milionów, a także przypisany do kategorii cebulandia, głupoty, memy, polityka, porównania, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | | |