Co to za manifestacja? Przeciw wojnie, znaczy przeciw rosji? Nie, popierają rosję, manifestują przeciw Ukrainie. Przecież to bez sensu, no bo to imbecyle dzień świra

Co to za manifestacja? Przeciw wojnie, znaczy przeciw rosji? Nie, popierają rosję, manifestują przeciw Ukrainie. Przecież to bez sensu, no bo to imbecyle dzień świra

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 17 komentarzy

 1. Już Pazura się sprzedał koncernom farmaceutycznym, mało wam?
  Rosja zrobi porządek z takimi pajacami banderowcami!

 2. @paczaizm, USA najechało wiele krajów, prowadzili 60 konfliktów zbrojnych od 1945 roku, największe z nich to Wietnam (4 miliony ofiar), w Iraku zwyczajnie OKRADLI skarbiec narodowy i wywieźli złoto. Do dziś KRADNĄ ropę z Libii, Iraku, Syrii, korumpują przywódców w Afryce. Ci ludzie na demonstracji mają 100% racji a media wciskają Ci czystą Propagandę.

 3. @paczaizm, USA najechało wiele krajów, prowadzili 60 konfliktów zbrojnych od 1945 roku, największe z nich to Wietnam (4 miliony ofiar), w Iraku zwyczajnie skarbiec narodowy i wywieźli złoto. Do dziś KRADNĄ ropę z Libii, Iraku, Syrii, korumpują przywódców w Afryce.

  Ci ludzie na demonstracji mają 100% a media wciskają Ci czystą Propagandę.

 4. Znowu daliście się nabrać na przedstawienie, tak jak z covidem. Wojna plemion ma trwać, ludzie mają ginąć, żeby elity mogły żyć w luksusie. Bijcie się pałkami po głowach dalej, to się nie zmieni, dopóki dajecie sobą manipulować.
  Igrzysk i chleba!

 5. Śmieszna tą dyskusja. Ameryka – psługując się tryzubami – prowadzi wojnę z Rosją od „Majdanu”, aż wreszcie Putin musiał zareagować. O losach Krymu nie mógł jednym dekretem decydować jakiś chachoł Chruszczow, a w pozostałych sprawach zachodni obóz „wszelkiej wolności” złamał WSZYSTKIE porozumienia. Nasz kraj prowadzi samobójczą politykę, a barany klaszczą.

 6. Kto tu kogo wybiela? Wyjaśnię, bo chyba czólko nie macie skalane myśleniem. Rosja popełnia zbrodnie, ale USA robi to permamentnie. Różnica jest taka, że Ruskie robią to nie ceregieląc się, a Zachód w białych rękawiczkach. Pisząc że USA mają coś za uszami, to ty raczej kogoś wybielasz. Co do „ruskich onuc”, no cóż paranoje można leczyć…

  Ad vocem – to nie zmiana tematu tylko merytoryczna krytyka. Nigdy nie wybielałem Rosji. Uważam jednych i drugich za zbrodniarzy. Różnica jest taka, że Ruskie się nie ceregielą a Zachód robi zbrodnie w białych rękawiczkach. To raczej wy wybielacie pisząc, że USA ma swoje za uszami…co do „ruskich onuc”, paranoję się leczy..

 7. „USA mają za uszami” :)))) to się uśmiałem…jeśli USA mają za uszami, to Rosja ma za paznokciami…I to pisze redakcja Paczaizmu? Czytaliście jakąkolwiek książkę o historii XX wieku?

  1. Zmiana tematu to zawsze najlepszy zabieg na wybielanie bandytów i gwałcicieli. Pozdrawiamy życząc miłego srania w wychodku :)

 8. paczaizm.pl ZAPEWNE wie, jak długa jest lista krajów najechanych i cynicznie „zgwałconych” przez Wuja Sama. Na pewno też czytał Dirty Wars (BRUDNE WOJNY) Jeremy Scahilla. Wstydu więc paczaizm.pl nie ma?…

  1. Wszelkie próby tłumaczenia tego kuriozalnego marszu imbecyli imperializmem USA są nie na miejscu. Tak, wiemy, że USA „mają za uszami”. Ale nijak się to nie ma do popierania rosji w tym konflikcie, a o tym jest mem. W pierwszym rzędzie maszerujących macie panasiuka, czołowego twitterowego propagandystę, który stale postuje kłamliwe wrzutki o całym tym konflikcie.

 9. @paczaizm: no, usa też mają trochę za usami, nie oszukujmy się, to i owo najechały… Niemniej w aktualnym konflikcie zbrojnym w naszym bezpośrednim sąsiedztwie jest zupełnie oczywiste who is who. A fikołki, cóż: putin & kaczki uber alles, jakoś mnie to nie dziwi wcale :/

 10. A o co chodzi z tą manifestacją, ktoś coś? Bo się zastanawiam, to u nas są jakieś marsze za Rosją? wtf

 11. Witamy ruskie onuce w naszych skromnych progach :)) Fajne te wasze fikołki, takie nie za mądre xDD Czyli to USA najechało niepodległy kraj żeby gwałcić i rabować? Chyba przegapiliśmy jakiś wątek w fabule xDD

  Drogie ruskie gówno, prosimy piszcie te swoje wysrywy na innych stronach, pozdrawiamy!

Mem o tematyce dzień Świra, imbecyl, imbecyle, inwazja, manifestacja, manifestacje, rosja, ukraina, obrazek związany ze słowami manifestacja?, manifestują, popierają i ukrainie., a także przypisany do kategorii bohaterowie, cebulandia, filmy/seriale, głupoty, memy, polityka, tymczasowe, wojna, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | |