Cytaty znanych ludzi Zełenski dej

Cytaty znanych ludzi Zełenski dej

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 29 komentarzy

 1. „…Obwód kaliningradzki nie stanowi strategicznego zagrożenia…”
  Region napakowany po dekiel samym wojskiem i atomówkami.
  Świetny dowcip milordzie.

  1. I co z tym wojskiem w Obwodzie Kaliningradzkim (Królewieckim) zrobią, jak są związani wojną na Ukrainie? Zaatakują NATO? Widziałeś mapę? „Na razie”, „strategicznego zagrożenia”. Natomiast Kaliningrad ma oczywiście znaczenie strategiczne. Dlatego nie śmieję się z próśb Ukrainy o pomoc . Jeśli Ukraina padnie, to Polska będzie w nieciekawej sytuacji strategicznej.. Bronią masowego rażenia to mogą co najwyżej aktywować „wzajemnie zapewnione zniszczenie”. Mówimy o końcu świata, nie o strategii.

  2. I nie „strategiczne znaczenie” to nie to samo, co „strategiczne zagrożenie”.

  3. I jeszcze rozmowa o gramatyce…. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 2. Inne cytaty po paryskim szczycie państw UE – premier grecki Kiriakos Mìtsotakis ujawnił które kraje chciały wysłać siły zbrojne na Ukrainę: Polska, Litwa, Estonia, Łotwa. Dudu i Tusku stanowczo zaprzeczali, by to Polska była w gronie tych państw :O

  1. I bardzo dobrze że chcemy wysłać, twoją mateczkę roSSję trzeba zniszczyć.

 3. Niech ten kaleki umysłowo debil, co skleił ten wysryw postara się swoją jedną szarą komórką wyobrazić sobie sytuację: Polska nie jest w NATO i zostaje napadnięta zbrojnie przez putlerowską roSSję, dzicz sołdacka wjeżdża do naszego kraju przez granicę, jak do siebie, wkraczają do kolejnych miejscowości, rozstrzeliwują cywilnych mieszkańców, torturują i gwałcą kobiety na oczach dziedzi, a dzieci – w każdym wieku i obu płci – na oczach rodziców, trupy rozstrzelanych cywilów zalegają na ulicach, samoloty zrzucają bomby, na miasta spadają rakiety, na osiedla, zamieniając w gruz bloki mieszkalne z ludźmi w środku. Można by pisać dalej, ale po co. Polska nie jest w NATO i musi radzić sobie sama z tym co ma, ze swoim potencjałem militarnym nic nie znaczącym wobec miażdżącej przewagi agresora. Można pisać dalej, ale po co. Autor tego gówna jest głupim gnojem z bezmózgowiem, albo ruSSkim ścierwem.

  1. Dobrze, że napisałeś słowa „Polska”, „NATO” bo bym pomyślał, że piszesz o Palestynie i tym drugim kraju miłującym pokój.

  2. Takim [wymoderowano] jak Gośćspecjalny być nie można; pozostaje więc założyć, że gość szc.zy w mrowisko, aby pokazać jak głupie potrafią być mrówki.

  3. od dzieciństwa straszą nas Rosją. Głownie robią to Amerykanie. Zadajcie sobie pytanie – dlaczego?
   Jest wiele krajów nie będących w NATO i jakoś Putin na nie nie napada (?) Parę lat temu straszyli nas nietoperzem a teraz putinem…Wszystko według planu! Chcecie ginąć za Amerykę- proszę bardzo- Ja wysiadam.

  4. Dzieciaczku piotrusiu, spytaj może rodziców, wujków albo dziadków, dlaczego mają sceptyczny stosunek do rossiji i cara putina.

  5. […] Zadajcie sobie pytanie – dlaczego? […] – Bo haplogrupa R1A po pivocie UE na Rimland będzie bruździć?

  6. a ja słysze ciągle tylko o dronach a my kupujemy złom z usq bo juz bezuzyteczny w obecnych czasach. A liczby ofiar są mniejsze niż liczba ofiar wypadków drogowych w PL (licza jak w plandemi). Czy jakość nagrań zniszczen z ukr jest jak vhs a z palestyny jak z FHD mimo że ten sam lata.

  1. Czyli uważasz, że jak zapłacisz Ukrańcom to obwód kaliningradzki i Białoruś zmienią swoje położenie geograficzne???

  2. ruscy z ukrainy jakbys nie wiedzial i tak sa w polsce, odejdz od kompa, idz do biedry tam ich zobaczysz

  3. Jak nie widzisz różnicy, między Ukrainką na kasie w Biedrze, a bombami spadającymi na polskie miasta, to sugeruję zgłosić się do najbliższej przychodni. Zresztą jeśli na Ukrainie będzie pokój, to część uchodźców wróci (im później to nastąpi, tym mniej będzie chciało wrócić).

  4. Do „geniuszy geografii”: Oczywiście, graniczymy z Obwodem Kaliningradzkim. Oczywiście są jakieś oddziały na Białorusi.. Tylko co z tego? Na razie nie stanowią one strategicznego zagrożenia. Zwłaszcza, dopóki Ukraina walczy. I jeszcze mniejsze, jeśli wygra. Żeby poprawić wam humor – wyraziłem się nieprecyzyjnie. „Wolę mieć mniej Ruskich (Rosjan) za miedzą, niż więcej. I krótszą granicę do obrony”. Co teraz? Dyskusja o tym, że nie wszyscy mieszkańcy Federacji Rosyjskiej nie są etnicznymi Rosjanami? Może ortografia? Interpunkcja?

  5. …już nikt nie pamięta, że dozbrojenie Kalingradu pojawiło się równo z wojskiem NATO w naszym kraju…

  6. Da da pietia, wiadomo przeca, sam papa z watykana to obwieścił, że wszystko przez to nato coto szczekało pod drzwiami rosji, a jakby nato nie szczekało, toby putino było miłe i nie mordowało. Ot dowód że wszystkiemu winne nato czyli hameryka.

  7. @20:54 – Czarny Piotruś to wyraźnie nie pietia, ale dla odmiany pewne jest, że ty jesteś ślepy i głuchy oraz masz leniwe mózgowie,… i staram się być w tym momencie uprzejmy.

  8. […] Ja tam wolę dać i nie mieć Ruskich za miedzą. […] – jak tak wolisz to „dej” ale ze swojego ;)

  9. A, czyli rozmowa o funkcji państwa i sensie podatków. No tak, bardzo merytorycznie.

Mem o tematyce cytat, dej, ukraina, wołodymyr zełenski, zełenski, znany, obrazek związany ze słowami zełenski, znanych, cytaty i ludzi, a także przypisany do kategorii cytaty, gry słowne, głupoty, memy, polityka, tymczasowe, wojna, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | |