Czwartego dnia Bóg stworzył słońce. W jaki sposób upłynęły 4 dni jak nie było słońca?

Czwartego dnia Bóg stworzył słońce. W jaki sposób upłynęły 4 dni jak nie było słońca?

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 19 komentarzy

  1. Nie trafiłeś, nie jestem pislamistą, państwo na być nad religiami, wszystkimi

  1. Loooooool :D
   Jak osoba z takimi brakami w wiedzy może do kogoś pisać „tumanie”?

   Jednostka czasu „dzień” zależy od obrotu ziemi wokół własnej osi, a ten zależy od oddziaływań grawitacyjnych w układzie słonecznym.

  2. HAHAHHAHAHAAHHAHAAHHAHHAHHAHAHAHAAHAHHAAHAHHAAHAHHAAH Nie wierzę w to co właśnie przeczytałem, powiedź że ty trollujesz.

  3. No ale czego się pompujecie, przecież gość dobrze powiedział. „Dzień” to tylko nazwa, zresztą tak samo jak godzina, minuta i sekunda. Jak dzień przeliczysz na minuty czy sekundy, to zmieni się ilość tego czasu który upłynął?

 1. Sam Bóg jest Żywym Światłem, więc nie potrzebował słońca do stworzenia Ziemi.
  4 dni to okres umowny. Bóg jako Żywe Światło prawdziwe „Słońce” nie ma ograniczeń i sam sobie wyznacza dni.

  1. No właśnie nie, cały wszechświat wydaje się skonstruowany bardzo, ale to naprawdę bardzo logicznie, tylko że my jeszcze nie wszędzie tę logikę widzimy i rozumiemy. Nawet jeśli Bóg/bóg istnieje, to czy po to tworzyłby tak cholernie logiczny wszechświat, żeby następnie tę logikę samemu zaburzać „dniami” trwającymi miliardy lat czy jarmarcznymi „cudami” w rodzaju chodzenia po wodzie lub błyskawicznego wytwarzania wina z wody rzecznej?

 2. Księga Rodzaju Rozdział 1

  Wtedy Bóg rzekł: «Niechaj się stanie światłość!» I stała się światłość. Bóg widząc, że światłość jest dobra, oddzielił ją od ciemności. I nazwał Bóg światłość dniem, a ciemność nazwał nocą.
  I tak upłynął wieczór i poranek – dzień pierwszy.

  1. Bóg stworzył światłość bez źródła światła i jeszcze oddzielił od ciemności? Pominąwszy fakt że nie ma źródła światłą, w jaki sposób oddzielił światło od ciemności. Wytłumacz mi to na chłopski rozum.

  2. W każdym razie to oddzielanie chyba nie do końca wyszło, bo jeszcze z godzinę po zachodzie słońca można sobie spokojnie łazikować w terenie bez latarki, no chyba że gęsty las, to wtedy niekoniecznie, a jak księżyc w pełni to w ogóle nie ma o czym mówić…

Mem o tematyce biblia, bóg, słońce, obrazek związany ze słowami upłynęły, słońca?, słońce. i stworzył, a także przypisany do kategorii cytaty, historie, nauka/szkoła, religie, Śmieszne obrazki, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | |