Mem o tematyce broń, charakter pisma, czcionka, czcionki, literki, litery, pisanie, pismo, pozwolenia, pozwolenie, pozwolenie na broń, tekst, obrazek związany ze słowami wyobraźcie, odręcznie, pozwolenie i zawijasami, a także przypisany do kategorii cytaty, dzieci, gry słowne, głupoty, memy, nauka/szkoła, pytania, Śmieszne obrazki, social, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka! Tagi tego mema: Broń | Charakter pisma | Czcionka | Czcionki | Literki | Litery | Pisanie | Pismo | Pozwolenia | Pozwolenie | Pozwolenie na broń | Tekst
Nawigacja
← Albo ja albo kwiatki wybieraj
Był synem brata szwagra ciotki anieli, kojarzysz ciotkę? Typowa babcia →
Na paczaizm.pl śmieszne memy to nasza specjalność! Istniejemy już ponad 10 lat (ależ to szybko zleciało!) i przez ten czas dodaliście w naszym serwisie 49495 memów i napisaliście 49299 komentarzy . Specjalnie dla Was wybieramy każdego dnia najlepsze memowe perełki - wchodzisz i do porannej smacznej kawusi serwujemy Ci twoje memy - dokładnie tak, jak lubisz! Oprócz świeżutkich i zawsze na czasie memy 2025 mamy też oczywiście śmieszne gify oraz absolutne klasyki Internetu, takie jak panie Areczku, Andrzej to jebnie, zawsze miałem łeb do interesów, nie no tyle to nie, generał denaturov, czy gówniara z paletkom (chodzi o Igę Świątek, ale to pewnie już wiesz). Jeśli natomiast wolisz pikantniejszy kontent znajdziesz u nas również czarny humor - memy bez cenzury, chamskie memy i memy 18 . Nie bądź pan maruda i zamiast zastanawiać się "dlaczego się urodziłem " albo gadać nie strasz nie strasz , po prostu przejrzyj naszą stronę. Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami i Internetowymi trendami, a przede wszystkim zdrowo się pośmiać wbijaj do nas regularnie! Gwarantujemy, że drugiego takiego miejsca w polskim Internecie po prostu nie ma :)
Jednocześnie przypominamy, że nasza redakcja zajmuje się wyłącznie moderacją treści, a wszelkie treści w serwisie są generowane przez użytkowników i właściciel serwisu paczaizm.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeśli uważasz, że dodane treści naruszają jakiekolwiek prawo (w tym prawa autorskie) prześlij nam informację na ten temat . Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu .
„nwm”?
No zupełnie nie wiem, co ten dziwaczny skrót mógłby oznaczać :)
Ja piszę dość podobnie ( od czasów podstawówki moje pismo ewoluowało w nie dużym stopniu ) łącznie z zawijaskami i flagą w dużym K ,a z pisze podobnie jak y ( jak w cyrylicy) . Ogólnie ludzie sa pod wrażeniem staranności pisma w przeciwieństwie do memu :-) i bazgrołów innych gdzie nie widać czy ktoś coś posał czy rozposywał długopis
Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.
Karuzelo śmiechu! Zatrzymaj się! Cieszę się, że pomogłam
Hahahhahah
Ja widziałam takie pismo. Jakaś miła rodzinka szukała mieszkania do kupienia za gotówkę ( może być zadłużone)