Dlaczego eksperymentujemy na zwierzętach gdy w więzieniach pełno gówna Roger Miret

Dlaczego eksperymentujemy na zwierzętach gdy w więzieniach pełno gówna Roger Miret

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 17 komentarzy

  1. Ojej, ale go zaorałeś, kolegą z piaskownicy pewnie szczeny opadły. bauahahh

  2. Jak tam chciałeś mu odpowiedzieć to sensowniej by było kliknąć „ODPOWIEDZ” przy poście na który on odpowiada, wtedy Twój komentarz byłby pod jego komentarzem ;)

 1. Najgorsi tam nie trafią – ani Netanyahu, ani Burla, ani Gates, ani Schwab, ani Harari, ani Soros, ani nawet Blumsztajn… Karę śmierci na wszelki wypadek zlikwidowali.

 2. Ale kurcze o czym my mówimy??? Jaka praca? Pan Roger zaproponował eksperymenty i to jest temat. Od siebie dodałbym jeszcze opcję produkcji karmy dla kotów :D

 3. Bo człowieczeństwo to nie tylko obwinianie się o wszystko. Jest jeszcze coś jak domniemanie niewinności. Pamiętacie że statystycznie więzienie służy głównie jako organ represji i ucisku. Nierzadko najwięksi złodzieje i złoczyńcy wsadzja do nich ludzi stanowiących zagrożenie dla swoich interesów.

  1. Człowieczeństwo człowieczeństwem, a zdarzają się przypadki które nie budzą niczyjej wątpliwości – włączając w to skazanego. Mówisz w takim kontekście, jak gdyby w więzieniach siedzieli sami niewinni, ofiary. Ale tak nie jest.

  2. Oczywiście, że w więzieniach siedzą głównie winni. Nie rozumiem, po co się w ogóle pitolić w te ceregiele ze skorumpowanymi sądami, które – jak wiadomo – kiełbasę kradną. Najlepiej niech Milicjanci od razu na miejscu likwidują tych, których uznają za winnych. Na pewno skuteczność walki z przestępczością wtedy wzrośnie.

 4. a potem płacz, że bezrobocie rośnie. Dla uczciwego ojca rodziny nie ma pracy, a przestępca robi i jest zadowolony

 5. W pełni popieram!!! Dodam ponadto, że skoro w wielu zakładach karnych więźniowie i tak pracują bezpłatnie na rzecz społeczeństwa, to powinno się masowo wykorzystywać ich we wszystkich dziedzinach przemysłu, aby odciążyć gospodarkę – praca za darmo w ciężkich warunkach jest lepszą karą niż nudzenie się 24/7, a wyprodukowane w ten sposób towary będą tańsze przy zachowaniu jakości. Społeczeństwo się wzbogaci, a wielu byłych więźniów będzie miało więcej powodów do unikania recydywy.

  1. A dlaczego nie eksperymentujemy na kaczystach, ja się pytam? Przecież to-to bardziej szkodliwe niz te primitywy w więzieniach, bo w przeciwieństwie do nich mają tam jakieś, niechby i wypaczone iq…

  2. Do tego jeszcze można łatwo dopisać wyszydzanie symboli religijnych, próbę zdjęcia chanukii, krzyża, obrażanie Proroka i już polska żabka ugotowana…

Mem o tematyce cytat, eksperyment, eksperymenty, gówno, królik, ludzie, w więzieniu, więzienie, obrazek związany ze słowami eksperymentujemy, więzieniach, zwierzętach i dlaczego, a także przypisany do kategorii cytaty, gwiazdy, social, tymczasowe, zwierzęta, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | |