Donald Tusk kiedy wnuczka pyta co będzie jak dziadek wygra wybory Mateuszek w tarapatach książka

Donald Tusk kiedy wnuczka pyta co będzie jak dziadek wygra wybory Mateuszek w tarapatach książka

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 7 komentarzy

 1. No i mamy pierwszego Pana „załóż własną firmę” xd
  Po drugie nie musi być od razu 10k, wystarczy 4-4,5 może być nawet pod stołem a na papierku najniższa krajowa, liczy się ile w łapie a co będzie za 40 lat to ch#j wie, może nawet nie dożyję to się teraz nie będę martwił że będę miał niżsżą emeryturę. Naprawdę te 4k to na dzień dzisiejszy nie są duże pieniądze, każdego Janusza spokojnie byłoby stać tyle zapłacić w dużym zakładzie.
  Po trzecie dlaczego nazywasz ludzi „robolami”. Szacunek się należy każdemu człowiekowi, nie ważne czym się zajmuje i jak wysoko zaszedł, mamusia z tatusiem kultury nie nauczyła?
  Po czwarte w robocie więcej jest wart ten po technikum czy zawodówce niż jakiś mędrzec po wyższych z filozofii, filologii czy ch#j wie czego.

 2. Niespodziewanie dobre komentarze. Co.oznacza, że kolejne generację nie składają się w z całości z lewaków, ćpunów, feministek, influancerek, synalków, córuń, etc.
  Już mi lżej.

 3. Czyli, podsumowując: (1) podejmujesz pracę za 2k, bo wiesz, że więcej nie dostaniesz, boś edukację zakończył na szkole średniej, a przede wszystkim nie masz jakichś specjalnych skilów i takich jak ty są dziesiątki tysięcy na rynku; (2) masz pretensje, że zarabiasz zaledwie 2k bo chciałbyś więcej, a jak ci pracodawca nie chce dać, to znaczy, ze janusz z niego.
  Bardzo logiczne. Wiem, że to bulwersujące, ale naprawdę weź i załóż własną firmę, a następnie płać każdemu swojemu niewykwalifikowanemu robolowi po 10k na rękę i zobaczmy, jak długo pociągniesz. Alternatywnie możesz się zapisać do pisu i dostać wysokopłatną posadę w spółce skarbu państwa.

 4. To fakt że polaczki mają mentalność chłopa pańszczyźnianego. W pierwszej mojej pracy gdzie zasuwaliśmy za 2k miesięcznie koleżanka z pracy w moim wieku odpaliła do mnie że nie powinienem narzekać bo „trzeba się było uczyć” xD A ja wcale takiego złego wykształcenia nie mam, średnie ale techniczne a i tak bardziej liczy się to co kto umie niż papierki a była po jakiejś zawodówce chyba. Młoda laska urodzona w latach 90 tych a mentalność jak u naszych dziadków, dostają głodowe pensje i jeszcze są zadowoleni coś jak w memie „wasza wysokość jest zbyt łaskawa” xDDD Polacy są ruchani bo większość się na to godzi a mniejszość która chce więcej od życia niż przeżywać od 1go do 1go zostanie stratowana przez resztę stada która żyje w gównie i jest zadowolona że śmierdzi. To jest dramat kur#a. A jeszcze potem jakiś Janusz ci powie że Twoje pokolenie jest „rozczeniowe” bo oni gorzej mieli xd To taka ich logika „Jest ch#jowo ale nie narzekaj że jest ch#jowo bo kiedyś było bardziej ch#jowo”. No kur#a… Jakby w Polsce w sklepach była tylko mineralna i chleb to polscy Janusze by mówili „młody nie narzekaj bo a PRLu to tylko ocet był a w Afryce to nawet wody nie mają a jeszcze ich lwy ganiają, nie jest źle” xd Wieczne równanie w dół „a bo mogło być gorzej”. Ja wiem że starzy ludzie co żyli w czasach gdzie na półkach był tylko ocet a potem w 90tych gdzie pensje wynosiły kilka stów są przyzwyczajeni do niemożebnej ch#jni życiowej ale to kur#a nie znaczy że mamy żyć na minimum egzystencji do końca świata. Myślałem że to polega na tym żeby kraj się rozwijał i obywatelom żyło się lepiej ale taki ch#j. Albo mędrcy z internetu, korwiniści w stylu „to załóż własną firmę” :P A najlepsze jest to jak ktoś bogaty żyjący ponad stan pie#doli że młodzież jest roszczeniowa bo nie chce zapie#dalać za najniższą krajową xd Taki typ Janusza jak z tych memów o Panie Areczku. Masz Merci w nagrodę a jak nie pasuje to za bramę i własną firmę załóż.

 5. Każdy z tych na świeczniku już był, jest lub będzie u koryta. Oni to potrafią.
  Faktem jest, że nikt nie poniósł kary za to co robił i zrobił. Nie w tym zacofanym kraju zamieszkałym w połowie przez ludzi o mentalności chłopa pańszczyźnianego, który z kolan spogląda na harce elity.
  Stare, ale lepiej tematu nikt do teraz nie ujął
  YT „Bajka o politykach Baj-kał”

 6. No akurat Mateuszek zaledwie parę lat temu całkiem dobrze dogadywał się z Donkiem, więc możliwe, że znów się pogodzą, tym bardziej że ten Mateuszek to przecież chorągiewka na wietrze, wszystko zrobi i wszystko powie, byle dostać jeszcze więcej kasiorki i kolejne działeczki. Zaś co do pozostałych idiotyzmów poniżej wypisanych przez liżącego jaja, to ja bym nawet mógł zrozumieć twoją szadenfrojde gdyby nie to, że to akurat nie Donka zaboli najbardziej wygrana kaczej hucpy. Donek jest już ustawiony na kilka pokoleń do przodu. To my, zwykli mieszkańcy tego biednego kraju, zapłacimy jeszcze więcej za kolejne zwycięstwo tej oligarchicznej sitwy, która uzna, że już na wszystko może sobie pozwolić z głupimi polaczkami.

 7. Tak, napewno xd W 2015 Tusk i jego synuś też mieli siedzieć za Amber Gold, Gronkiewicz za reprywatyzację itd. jak PiS przejmie władzę i jakoś nie siedzą xd W drugą stronę będzie to samo. Kur#a kur#ie łba nie urwie. A po drugie mogę się założyć że wybory znowu wygra PiS. Popatrzcie na sądaże, wasze PO tylko na TVNie wygrywa xd Cudownie będzie patrzeć kolejny raz na ból dupy platformiarzy po wyborach xd Ja PiSu też nie popieram, na wybory nie mam zamiaru iść wcale. Jedno szambo ale platfusami jeszcze bardziej gardzę niż pisiorkami. A i tak mi zaraz jakiś łeb napisze że mi Kaczyński za wpis zapłacił xD