Zawdzięczamy ją tolerancji dla islamu. Gdyby nazistowski islam był nielegalny (islam jest niezgodny z Konstytucją Polski) i islamy byłyby utylizowane w obozach zagłady, to nie byłoby problemu z imigracją.
Fakt, Żydzi nie wjeżdżają ciężarówkami w tłum, tylko czołgami w Palestyńczyków. Pomyśl tylko, komu zawdzięczasz problemy imigracyjne (np. demolka Syrii) Niedawno Charles Michel powiedział, że ta sytuacja będzie miała konsekwencje na kolejne fale imigracji do Europy.
A to akurat zależy od znaczenia: Żyd jak Polak, czy żyd jak katolik. Natomiast jak się chce kogoś dość chamsko pouczać w sprawach poprawności językowej, należałoby chyba najpierw samemu osiągnąć pewien poziom biegłości w tej dziedzinie, co raczej nie ma ma miejsca w tym przypadku, biorąc pod uwagę rusycyzm składniowy w wypowiedzi.
Żydzi się szanują i Polki żaden nie chciałby
Polka pójdzie za każdym byle jej się to opłacało policzcie tylko jak wiele z nich wyjechało, założyło rodziny i za cholerę do was nie wróci…
Polski antykomunizm bez komunistów i antysemityzm bez Żydow widzę ma się wciąż wyśmienicie …
Ale przecież w Polsce jest pełno Żydów. Kwaśniewski, Zandberg, Czarzasty, Borowski, Michnik,:Holland, Kaczyński. Sami Żydzi
I jednocześnie połowa komuchy, przypadek? xD
Tylko, że takich Żydów nie ma
Stary piernik to też ciacho
Zawdzięczamy ją tolerancji dla islamu. Gdyby nazistowski islam był nielegalny (islam jest niezgodny z Konstytucją Polski) i islamy byłyby utylizowane w obozach zagłady, to nie byłoby problemu z imigracją.
ciacho
@01:01 – Oni wjeżdżają w prawdę, historię, wolność i portfele.
Fakt, Żydzi nie wjeżdżają ciężarówkami w tłum, tylko czołgami w Palestyńczyków. Pomyśl tylko, komu zawdzięczasz problemy imigracyjne (np. demolka Syrii) Niedawno Charles Michel powiedział, że ta sytuacja będzie miała konsekwencje na kolejne fale imigracji do Europy.
Widzę kogoś boli dupcia że żydzi nie wjeżdżają ciężarówkami w tłum Europejczyków…
nie muszą- mają od tego opłacanych bandytów
Ty się [wymoderowano] lepiej nie wypowiadaj na ten temat, nawet tym komentarzem się zbłaźniłeś.
A to akurat zależy od znaczenia: Żyd jak Polak, czy żyd jak katolik. Natomiast jak się chce kogoś dość chamsko pouczać w sprawach poprawności językowej, należałoby chyba najpierw samemu osiągnąć pewien poziom biegłości w tej dziedzinie, co raczej nie ma ma miejsca w tym przypadku, biorąc pod uwagę rusycyzm składniowy w wypowiedzi.
Niekoniecznie z wielkiej litery; na obrazku widać osobnika stricte religijnego i jeśli ten aspekt jest dominuje, można pisać żyd.
Żyd pisze się z wielkiej litery, prostaku !
od kiedy? u mnie w domu w ogóle się nie pisze….