Dziewczyno zakochaj się w żydzie

Dziewczyno zakochaj się w żydzie

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 10 komentarzy

  1. Zawdzięczamy ją tolerancji dla islamu. Gdyby nazistowski islam był nielegalny (islam jest niezgodny z Konstytucją Polski) i islamy byłyby utylizowane w obozach zagłady, to nie byłoby problemu z imigracją.

  2. Fakt, Żydzi nie wjeżdżają ciężarówkami w tłum, tylko czołgami w Palestyńczyków. Pomyśl tylko, komu zawdzięczasz problemy imigracyjne (np. demolka Syrii) Niedawno Charles Michel powiedział, że ta sytuacja będzie miała konsekwencje na kolejne fale imigracji do Europy.

  3. A to akurat zależy od znaczenia: Żyd jak Polak, czy żyd jak katolik. Natomiast jak się chce kogoś dość chamsko pouczać w sprawach poprawności językowej, należałoby chyba najpierw samemu osiągnąć pewien poziom biegłości w tej dziedzinie, co raczej nie ma ma miejsca w tym przypadku, biorąc pod uwagę rusycyzm składniowy w wypowiedzi.

  4. Niekoniecznie z wielkiej litery; na obrazku widać osobnika stricte religijnego i jeśli ten aspekt jest dominuje, można pisać żyd.

Mem o tematyce Żyd, Żydzi, obrazek związany ze słowami dziewczyno, zakochaj, żydzie i się, a także przypisany do kategorii głupoty, miłość, pieniądze, Śmieszne obrazki, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: |