Egzamin prawo jazdy kto ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu imigranci

Egzamin prawo jazdy kto ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu imigranci

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 5 komentarzy

  1. Pierwsza karetka, bo nielegalni imigranci boją się na zapas każdej syreny. Jako drudzy LGBTQ, bo też są głośni i wszędzie się rozpychają. Następnie imigranci, bo jako Muzułmani nienawidzą Żydów. A Żydzi jak zwykle na końcu, bo zawsze mają pod górkę.

  2. oo na dole jakiś ruski troll pisze coś o ruskich trolach. I jak towarzyszu 60 kopiejek wpadło do portmonetki ?

  3. uuuuuuuu za sam antysemityzm z tego mema dają 5 lat więźnia w UE, a za antyimigrantyzm, antyLPG+ i antyuchodźcyzm łączna kara wynosi dożywotni gułag i ciężkie roboty na rzecz tolerancji i równości w jakimś podberlińskim więzieniu.

  4. Pierwszeństwo to ma zawsze kolumna rządowa PIS, co już nieraz pokazali. Więc kiepski i nietrafny ren rysuneczek ruski trollu.

Mem o tematyce egzamin, egzaminy, obrazek związany ze słowami pierwszeństwo, skrzyżowaniu, imigranci i egzamin, a także przypisany do kategorii głupoty, imigranci, moto, polityka, rysunkowe, Śmieszne obrazki, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: |