Fryzury Baranek Boży, jeż Boży, kucyk Boży Wilq

Fryzury Baranek Boży, jeż Boży, kucyk Boży Wilq

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 16 komentarzy

  1. @00:04 tak tak wiem, trzeba szukać głębszego sensu, a kończy się na tym, że ciężarna kobieta umiera na raka, bo podanie jej chemioterapii byłoby aborcją. Idź f**uj! Albo egzekucjami na homosiach (Dubaj, tak postępowy Dubaj!) itp itd

  2. Coraz więcej opowiadania zmyślonych historyjek i straszenia wymyślonymi postaciami.
    Polecam artykuł „Mój wymyślony przyjaciel. Myślenie magiczne u dzieci a rola psychologa”

  3. Gość-J a za którą religią optujesz? Religią wojny i ukrywanej pedofilii, religią wojny i jawnej pedofilii, czy religią pogardy?

  4. @18:59 – Wszystko ci się myli, np. fakt, że żaden ojciec nie jest „stwórcą”, tylko majsterkowiczem używającym gotowych elementów. A Stwórcę któregoś dnia poznasz.

  5. @Gość-J Nie, moim stwórcą jest mój ojciec który odbył stosunek seksualny z moją matką. Plemnik, komórka jajowa, te klimaty. Kłaniają się podstawy biologii. Nie mógł to być żaden z kilku tysięcy wymyślonych bogów, bo – nie uwierzysz – oni tak naprawdę nie istnieją.

  6. @07:11 – Sądząc po takcie i kulturze, twoim stwórcą był jeden z tych „kilku tysięcy bogów”.

  7. Bo będzie święta obraza w stylu muzułmanów albo polityków, którzy o przedstawieniu rzekomo obrażającym ich uczucia religijne tylko czytali, a na oczy go nie widzieli? Polecam trochę dystansu do świata oraz lekturę książek ks. Jana Kaczkowskiego.

  8. @Gość-J Nieprawda. Można ze wszystkiego. Nie wiem dlaczego jeden z kilku tysięcy bogów wymyślonych przez ludzi miałby być wyjątkiem.

Mem o tematyce kucyk, kucyki, wilq, obrazek związany ze słowami baranek, fryzury, boży, i boży,, a także przypisany do kategorii fryzura, gry słowne, głupoty, porównania, religie, rysunkowe, Śmieszne obrazki, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | |