Gdyby Polacy w końcu zaczęli głosować na inne partie bezdomny Kaczyński Tusk

Gdyby Polacy w końcu zaczęli głosować na inne partie bezdomny Kaczyński Tusk

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 14 komentarzy

  1. Tym krajem od kilkuset lat nie potrafił nikt rządzić. Bo zarówno politycy, jak i obywatele, w kupie są gówno mądrzy.

    1. Od końcówki XVIII wieku, z małymi przerwami, rządzą obce interesy (jak to zwykle w bantustanach bywa) XD

  2. @11:16 – Nie należy drwić z „teorii spiskowych”. Spójrz choćby na Polskę od czasu chanukowej Magdalenki – same spiski i manipulowanie holotą. Historia to łańcuch spisków chaotycznie modyfikowanych przez czynniki obiektywne.

  3. Dopoki mlodzi bedá sie zajmowac wrzucaniem memów do sieci ZAMIAST STWORZYC NOWÁ AMBITNÁ PARTIE ktora zdobedzie wiecej glosow niz PIS czy Koalicja … to nie narzekajcie ze wszyscy sá beee a wy jedyni cacy :/

    1. Jak pokazuje praktyka w „demokracji” każda partia, ruch czy inny „wentyl” zostanie zinfiltrowany i przejęty bo do „polytyki” nie idzie się po to, żeby zlikwidować koryto tylko żeby je „chapnąć”. Narzekajmy, działajmy oddolnie, rozpowszechniajmy informacje i idee bo ostatnio mamy coraz więcej dobrych argumentów i faktów a nie tylko tzw. „teorii spiskowych” :D

  4. Wszyscy doskonale wiemy kogo i z jakiego powodu należy odsunąć od władzy. Jednakże komu i z jakiego powodu tę władzę dać, nie potrafimy zgodnie orzec.

    1. Wiemy, wiemy. Władzę trzeba dać tym, których będziemy odsuwali za kilka lat.