Główne przyczyny inflacji propaganda: Putin pandemia vs naprawdę Morawiecki Kaczyński Glapiński

Główne przyczyny inflacji propaganda: Putin pandemia vs naprawdę Morawiecki Kaczyński Glapiński

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 15 komentarzy

 1. Same ruskie onuce ty komentują, powielając wersję z Kremla. Putinowi pasuje atakować polski rząd, który wspiera Ukrainę.

 2. kuwa jakie tepaki tutaj komentuja, budzet [wymoderowano] wie ile wiekszy nit [wymoderowano] po bandyci mieli, a ci ciagle to samo.

 3. W turcji – erdogan. W polszy – kaczki, z wydatnym wsparciem putinga. Rozumiem, że to może być zbyt trudne dla ciebie, xxxxxllll, po prostu zaufaj mądrzejszym od siebie i skoncentruj się na waleniu gruchy :)

 4. Paczaizm — wyślij tego mema do Turcji i powiedz im że znasz przyczynę inflacji. Ciekawe czy będą wiedzieli, kto to jest?

 5. Masz rację paczaizm.Sam do tego doszedłeś że w USA PiS nie rządzi. A skoro PiS jest powodem inflacji to dlaczego w USA jest inflacja? (jak też w wielu innych krajach) Sam sobie zaprzeczasz argumentami z dupy (czyt. Gazety Wymiotnej)

 6. Za tuska nie było inflacji, a to niezbicie dowodzi, że niemanie inflacji jest złe. Dziękujmy pissowi za to, że uratował nas przed niemaniem inflacji :)

 7. Ale co to jest za rozumowanie przyczynowo skutkowe na poziomie pięciolatka? Skoro w USA też jest inflacja (przypomnijmy – 3x niższa) to w Polsce PIS nie mógł spowodować inflacji, bo w USA tez jest a w USA PIS nie rządzi? Ciężko dyskutować z tak idiotycznym argumentem

 8. Ty paczaizm.pl masz rację – powiedz wtedy dlaczego PiS zrobił inflację w USA 5%, w Turcji zrobił ponad 70% a w Polsce blisko 20%? W tylu krajach PiS podwyższył inflację to rozumiem — ale dlaczego w Polsce również? Jak już ten PiS tak namieszał w innych krajach to, czemu nie zrobił w Polsce mniejszej inflacji?

 9. Acha to w takim razie PiS zrobil 5% inflację w USA. Za to w Turcji zrobił gigantyczną. Jak wytlumaczycie to? Może PiS bardziej lubi USA i zrobił im mniejszą inflację?

  1. Inflacja 5% w USA wynika z dodruku covidowego. U nas inflacja 5% była jeszcze PRZED dodrukiem covidowym. Dodruk covidowy jest oczywiście pomysłem PiS i dzięki niemu mamy jedną z najwyższych inflacji w Europie.

 10. Ten PiS jest naprawdę potężny. Wywołał inflację w całej Europie, jak również w USA. A największą wywołał w Turcji. PiS włada całym światem.

  1. A mówili Panu w przekazie dnia w TVPiS, że w USA jest inflacja poniżej 5% a u nas 3x wyższa? Podobnie jest jak zestawimy naszą inflację ze śrenią unijną. I w jaki sposób to, że w jakimś innym kraju inflacja jest wyższa niż u nas sprawia? Jak Pan jest upośledzony, ale ktoś inny jest upośledzony jeszcze bardziej, to w jakiś sposób czyni Pana mądrym? Chyba nie za bardzo

 11. A nie przypadkiem kolejny etap w polityce depopulacji i podporządkowania narodów rządowi światowemu o silnym zapachu czosnku? Te trzy łby to piony, nad nimi Klaus Schwab (Davos), a wyżej Rothschildowie i reszta.