Gołaszewski precz z pisowską propagandą billboard polityka rządu i spółek PiS to aż 77% procent rachunku za prąd żarówka

Gołaszewski precz z pisowską propagandą billboard polityka rządu i spółek PiS to aż 77% procent rachunku za prąd żarówka

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 6 komentarzy

  1. Rekordowe marże kontrolowanych przez skarb państwa spółek energetycznych pozwolą zajumać z nich rekordowo dużo kasy. A ciemnemu ludu i tak się wmówi, że to wszystko przez złą unię.

  2. Przecież są państwa w Europie, w których od początku 2022 ceny energii SPADŁY. Natomiast jeśli chodzi o wzrosty to w Polsce są rekordowe, więc oczywiście, że Potężny Kaczor ma tu ogromny udział. Zwłaszcza, że zamiast modernizować sektor energetyczny wywalamy pieniądze na socjale.

  3. PiS winny podwyżkom energii? W całej Europie? Potężny Kaczor podwyższył ceny w Całej Unii.

  4. Propaganda to główny filar obecnej władzy. Poza tym każdy pretekst jest dobry, by przytulić jeszcze parę baniek z pieniędzy podatników.