Gołaszewski precz z pisowską propagandą billboard polityka rządu i spółek PiS to aż 77% procent rachunku za prąd żarówka

Gołaszewski precz z pisowską propagandą billboard polityka rządu i spółek PiS to aż 77% procent rachunku za prąd żarówka

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 6 komentarzy

  1. Rekordowe marże kontrolowanych przez skarb państwa spółek energetycznych pozwolą zajumać z nich rekordowo dużo kasy. A ciemnemu ludu i tak się wmówi, że to wszystko przez złą unię.

    1. Przecież są państwa w Europie, w których od początku 2022 ceny energii SPADŁY. Natomiast jeśli chodzi o wzrosty to w Polsce są rekordowe, więc oczywiście, że Potężny Kaczor ma tu ogromny udział. Zwłaszcza, że zamiast modernizować sektor energetyczny wywalamy pieniądze na socjale.

  2. Propaganda to główny filar obecnej władzy. Poza tym każdy pretekst jest dobry, by przytulić jeszcze parę baniek z pieniędzy podatników.