Hołownia płacz strach jedziecie na wojnę

Hołownia płacz strach jedziecie na wojnę

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 11 komentarzy

 1. […] – Kiedy wybuchła wojna na Ukrainie, kiedy Rosja zaciekle zaatakowała Ukrainę, naród ukraiński musiał uciekać. Udało mu się wpaść w ramiona aniołów — w ramiona Polaków, którzy udali się na przejścia graniczne, aby o 2 w nocy zabrać ukraińskie rodziny do Białegostoku, Bydgoszczy, Wrocławia lub Poznania […] – przypomniał ambasador USA JE Mark Brzezinski w rozmowie z „Faktem”. No to na co czekacie anioły? Do boju!!! :D

 2. Art. 117. KK
  § 1. Kto wszczyna lub prowadzi wojnę napastniczą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12 albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
  § 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  1. ART 38, 39, 68 KK
   „Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.”
   „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. ”
   „1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.
   2. Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, władze publiczne zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych. Warunki i zakres udzielania świadczeń określa ustawa.”

   I co? Można było obejść? Można było…

 3. Za Kolomojskiego, za Kowala, za Bodnara, za Siemoniaka, za Dworczuka, za Sikorskiego, za Żełeńskiego, za Bidena, za Banderę, za Michnika i Netanyahu, za… murwa kać, zachrypnąć można

  1. jeśli uważasz że jest twoja, to jedź. możesz pójść ze swoją starą i braćmi. ale nie mów że jest „nasza”, bo mnie wali co robią ze sobą dwa biedne, skorumpowane do szpiku kości państwa

  2. @18:53 Paczaizm wykasował emotikona „;)” z końca zdania @15:11

Mem o tematyce hołownia, marszałek hołownia, na wojnę, płacz, strach, szymon hołownia, obrazek związany ze słowami jedziecie, hołownia, wojnę i strach, a także przypisany do kategorii cebulandia, głupoty, memy, polityka, tymczasowe, wojna, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | |