Ksiądz kiedy widzisz cytat mężczyzna nie będzie nosił ubioru kobiety a ty jak co dzień masz na sobie czarną sukienkę

Ksiądz kiedy widzisz cytat mężczyzna nie będzie nosił ubioru kobiety a ty jak co dzień masz na sobie czarną sukienkę

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 20 komentarzy

 1. Do gościa z 3 stycznia 2023 12:25:
  Przecież już są. Sklepów oferujących buty na wysokim obcasie w rozmiarach do 46 jest cała masa. Zresztą historycznie to mężczyźni pierwsi nosili buty na obcasach.

  1. to propagowanie homofobicznej niechęci do kiecunów i niezrozumiałe stawianie na piedestale dystyngowanych, brodatych mężczyzn w kapeluszach :O

  2. Przyjdzie czas, że noszenie czarnej kiecy, jak i dziwnych bokobrodów, będzie powodem wstydu większym niż współcześnie gejostwo na polskiej prowincji.

  1. Prosze bardzo… a nawet dla twojej satysfakcji dorzuce jeszcze czarnego i emigranta… chcesz? ;)

   Jestes katolikiem? A widziales kiedys makiete stajenki w Betlejem? No to usun stamtád Pejsiarzy, Czarnego i Emigranta z Indii – A ZOSTANA CI TYLKO OSLY I BARANY ;)

  1. No ty się wypowiadasz pod co drugim memem, robaczku, żeby wypłata była większa. Musisz niestety robić z siebie pajaca.

 2. Prawidłowy ubiór kobiety to bikini, tanga i inne sznurki, a kastraci niech se noszą sukienki czy płaszcze :D

  1. Nawet nie masz pojęcia jakie durne nakazy i rzeczy są spisane w chrześcijańskiej mitologii. Wiele z nich się wyklucza nawzajem, ale co tam, mamy dopiero XXI wiek.

 3. A słyszał ty repetytorze określenie „sukienka duchowna”? Oczywiście, jak u Pratchetta, możesz się upierać, że to nie suknia, jeno „szata”, ale gdy coś wygląda jak kaczka, kwacze jak kaczka i człapie jak kaczka, to z dużą dozą prawdopodobieństwa jest to jednak po prostu kaczka ;-)

  1. Czyli mowisz, ze jakbys zobaczyl kobiete w sutannie nie wydaloby ci sie to ani troche dziwne, bo przeciez ma ona wszystkie cechy sukienki.

 4. He he… tylko że sutanna to rodzaj długiego płaszcza a nie sukienki. Pod spodem księża noszą spodnie. Widzieliście kiedyś film Matrix i w co ubrany jest Neo? Swoją drogą moglibyście się nauczyć odróżniać sukienkę od spódnicy. Sukienka – to jednoczęściowy damski strój wierzchni okrywający tułów i nogi, często też ręce. Spódniczka – to wierzchnia część garderoby damskiej od pasa w dół.

 5. He he… tylko że sutanna to rodzaj długiego płaszcza a nie sukienki. Pod spodem księża koszą spodnie. Widzieliście kiedyś film Matrix i w co ubrany jest Neo? Swoją drogą moglibyście się nauczyć odróżniać sukienkę od spódnicy. Sukienka – to jednoczęściowy damski strój wierzchni okrywający tułów i nogi, często też ręce.
  Spódniczka – to wierzchnia część garderoby damskiej od pasa w dół.

  1. Sutanna (z wł. sottano – spódnica), w kościołach wschodnich podraznik – wierzchni ubiór duchownych, w różnym kolorze, zależnym od stanowiska w hierarchii, zwany też rewerendą. Noszenie sutann zalecił papież Sykstus V w 1589 r. konstytucją Cum sacrosanctum[1].

Mem o tematyce biblia, cytat, ksiądz, księża, sekcja gimnastyczna, sekcjagimnastyczna, sukienka, obrazek związany ze słowami mężczyzna, sukienkę, widzisz i ksiądz, a także przypisany do kategorii cebulandia, głupoty, lifestyle, memy, religie, tymczasowe, ubrania, wygląd, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | |