Kukiz, Paweł wstawaj PiS dyma cię w dupę, nie spałem

Kukiz, Paweł wstawaj PiS dyma cię w dupę, nie spałem

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 8 komentarzy

  1. „Krypto lewactwo z PO” HAHAHAH co za [wymoderowano], przecież PO nie jest krypt, a jest lewicowe. Krypto lewackie to może być PiS 500+

  2. Proszę bardzo, elementy prawicowe pis: pis daje kasiorę księżorom, więc księrozy błogosławią pis i wmawiają katopolaczkom, że pis jest nabożne i od pana bozi samej przychodzi, i jak kto na nie nie zagłosuje, to w ogniu piekielnym spłonie. Prawicowość pełną gębą, nie?

  3. Co? Trzyma się prawicy? xD Od kiedy PiS to prawica? Wymień elementy prawicowe PiS :D
    PiS to socjaliści, co udowadniają na każdym kroku

  4. W sumie z dwojga złego lepiej że dołączył do PiS niż do kryptolewactwa z PO i Donka vel opcja niemiecka. Ogólnie widać że typ się bardziej prawicy trzyma, najpierw PSL, teraz PiS, chociaż w sumie PSL to chuj nie prawica, już się raz z lewakami bujali z Czarzastym na pedalskich marszach przed wyborami w 2019 chyba, byle do koryta.

  5. To nie PiS go rucha w dupę tylko on swoich wyborców wyruchał i kosi na tym hajs a wy jęczycie xd Nie mógł pokonać przeciwnika to do niego dołączył i czerpie na tym profity. W sumie z jego perspektywy to logiczne rozumowanie jakby nie patrzeć :)

  6. Kukiz startował w wyborach prezydenckich w 2015 i wtedy faktycznie gadał z sensem i wydawał się w porządku. Ludzie na niego zagłosowali bo chcieli zmiany (wykręcił wynik 20%!) a ty masz do nich pretensje za to że nie wiedzieli co się stanie kilka lat później. Gratuluję rozumowania. Czyli mamy głosować do końca świata na tych samych debili co już byli przy władzy i się nie sprawdzili? Pewnie jesteś gorączkowym zwolennikiem PeŁo jak wszyscy tutaj i dupka piecze że poszedł z PiSem a nie twoimi idolami xd

  7. Ta żenująca menda od początku mnie odstręczała. Aż nie mogę się nadziwić, że niektórym znajomkom wydawała się „antysystemową alternatywą” kilka lat temu. Ech, z tak rozgarniętym społeczeństwem to my daleko nie zajdziemy :-/

Mem o tematyce kukiz, nie spałem, paweł kukiz, pis, prawo i sprawiedliwość, Śpi, obrazek związany ze słowami spałem, wstawaj, dupę, i paweł, a także przypisany do kategorii cebulandia, czarny humor, gwiazdy, głupoty, memy, polityka, przeróbki, spanie, tymczasowe, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | |