Lista afer PiS vs afer PO porównanie ośmiorniczki zegarek Nowaka

Lista afer PiS vs afer PO porównanie ośmiorniczki zegarek Nowaka

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 12 komentarzy

 1. Poważnie? No to misiu opowiadaj jakie to były „afery”…. Tylko nie zaczynaj z „Amber Gold” czy „afera hazardowa” bo tutaj PiS nikomu i niczego nie udowodnił…

 2. Naprawę tylko ,,ośmiorniczki” i ,,zegarek”. Autor albo g.. wie (bo młody), albo z Alzheimerem (bo stary). Chyba, że to zła wola. Afer była cała masa.

 3. I o to chodzi, zasadniczo obaj „oponenci”, czy tam kiedyś, gdy byli jeszcze młodzi, czy teraz, gdy już raczej nie, żrą niby na pokaz się. Raz jeden, raz drugi, potem znów tego czy tamtego. Plebs się podnieca a dutki lecą. Lecz choć symetryzm do pewnych granic uchodzi, nie da się nie zauważyć, że kaczka bardziej Polsce szkodzi. Czy jednak teraz, gdy tuskawka od kaczki się naumiała, mamy jakąkolwiek pewność, że szkodzić podobnie nie będzie chciała?

 4. Ta lista, poparcie powyżej 30% i głosy poniżej to dowód że PIS nie ma wyborców ale wyznawców. A z wyznawcami można wszystko…

 5. Ośmioletnie rządy Platformy Obywatelskiej obfitowały w afery i skandale związane z politykami tej partii, nie tylko na szczeblu centralnym, ale też lokalnym. Były to rządy wielkich afer takich jak hazardowa, afera Amber Gold, Infoafera, podsłuchowa czy afera Beaty Sawickiej, która wybuchła jeszcze przed objęciem władzy przez PO. Nieudolne rządy PO doprowadziły do zamknięcia polskich stoczni, czyli afery stoczniowej.

  Platforma Obywatelska zabrała też Polakom 150 mld oszczędności zgromadzonych w OFE aby spłacić część zadłużenia ZUS. Donald Tusk stwierdził wtedy, że pieniądze wpłacane na konta OFE nie należą do obywateli.

  Większość afer i grzechów Platformy Obywatelskiej została przez media przemilczana, bądź zbagatelizowana.

 6. Pedofil był z PO — a matka dziaciaka KOdziara, która miała gdzieś problemy własnego dziecka. To musiało skończyć się źle.

 7. Dopisz do PO podsłuchy i radary na drogach. Do tego na prywatne cele Tusk wylatał ponad 4 miliony

 8. A rozje#anie naszych oszczędności OFE? A afera Amber Gold?
  A luka 2008-2015 w podatku VAT ok. 262 mld zł.
  A 24 mld zł na ratowanie Grecji strefy euro, w której nie jesteśmy.
  Za Tuska rząd podarował miliard złotych długu Gazpromowi.
  Można by wymieniać w nieskończoność. Nawet za PO okradani byli nieboszczycy z zasiłków.

 9. A o pedofilu zapomniałeś po stronie peowcow. Co dziecko się zabiło bo telewizja Polska ujawniła dane wrażliwe.