Ludzie po 30tce w Polsce za granicą Skomentuj tego mema: Anuluj pisanie odpowiedziKomentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj • nie bądź onucą ani ruskim propagandystą • nie akceptujemy linków w komentarzach, nie akceptujemy komentarzy pisanych wyjątkowo niechlujnie lub niezrozumiale, w tym takich z zagranicznymi znakami diakrytycznymi. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.Podpis E-mail Δ Jest 12 komentarzy Ludzie za granicą umierają w wieku 40 lat i dalej się nie starzeją :D? Odpowiedz To chyba nie tyle zalezy od granic ile od tego kto jak pracuje i ile zarabia, oraz ile inwestuje w wygląd i zdrowie. Odpowiedz I tutaj jest jedna sensowna odpowiedź. Reszta poniżej to kłótnia idiotów o to kto jest lepszy a kto gorszy z wybujałym ego. Nasz przynajmniej wygląda jak mężczyzna! Kobieta zresztą też Odpowiedz obydwoje z nadwagą :) cała czwórka po 30-ce :) i cala czwórka to turki … ich 1001 nazw To przecież mowa nienawiści!!! Odpowiedz Co za kretyn z autora! Odpowiedz Nie tylko kretyn, ale zakompleksiony ba.ran. Skąd takie cuda się biorą? Słoik jakiś? Ojkofob Ja cały czas zastanawiam skąd wziął się taki zdrajca jak ty.
To chyba nie tyle zalezy od granic ile od tego kto jak pracuje i ile zarabia, oraz ile inwestuje w wygląd i zdrowie. Odpowiedz
I tutaj jest jedna sensowna odpowiedź. Reszta poniżej to kłótnia idiotów o to kto jest lepszy a kto gorszy z wybujałym ego.
Ludzie za granicą umierają w wieku 40 lat i dalej się nie starzeją :D?
To chyba nie tyle zalezy od granic ile od tego kto jak pracuje i ile zarabia, oraz ile inwestuje w wygląd i zdrowie.
I tutaj jest jedna sensowna odpowiedź. Reszta poniżej to kłótnia idiotów o to kto jest lepszy a kto gorszy z wybujałym ego.
Nasz przynajmniej wygląda jak mężczyzna! Kobieta zresztą też
obydwoje z nadwagą :)
cała czwórka po 30-ce :)
i cala czwórka to turki … ich 1001 nazw
To przecież mowa nienawiści!!!
Co za kretyn z autora!
Nie tylko kretyn, ale zakompleksiony ba.ran. Skąd takie cuda się biorą? Słoik jakiś?
Ojkofob
Ja cały czas zastanawiam skąd wziął się taki zdrajca jak ty.