Memy Duda

Memy z Prezydentem RP Andrzejem Dudą wywodzącym się z partii PiS. Na części memów poza sylwetką Prezydenta można zobaczyć jego żonę Agatę Dudę, córkę Kingę a także członków partii Prawo i Sprawiedliwość – w szczególności Jarosława Kaczyńskiego oraz Beatę Szydło. Podgrupą memów z PAD’em jest seria „Cenzodudy”, na których to prezydent udziela niespecjalnie korzystnych porad życiowych.
Podchodząc do definicji bardziej formalnie Andrzej Duda jest obecnym prezydentem Polski (słowa pisane w 2023). Został wybrany na tę funkcję w wyborach prezydenckich w 2015 roku i ponownie wygrał wybory w 2020 roku. Duda jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości (PiS), ale formalnie jest apolitycznym głową państwa. Zanim objął urząd prezydenta, był posłem na Sejm RP i wiceprzewodniczącym PiS. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Jezus kiedy jesteś królem polski ale na koronację zapraszają Andrzeja Dudę facepalm
0 komentarzy
Duda Macron wsiadasz sam do bagażnika czy mam Cię tam wrzucić
3 komentarze
Podatek od zrzutek przeszedł bezszelestnie, chore dzieci zbierające na leczenie będą płaciły podatek dla rządu który nie zapewnił im opieki medycznej
4 komentarze
Duda Andruszkiewicz kiedy córka wyfrunęła z domu i adoptowaliście niedorozwiniętego bombelka
1 komentarz
Morawiecki Duda piją piwo ostatnia rzecz jaką widzisz zanim zaczną na ciebie polować dla sportu na prywatnej wyspie
1 komentarz
Andrzej Duda o inflacji: jest inflacja bo rozdawaliśmy pieniądze to rozdamy więcej
2 komentarze
Kaczyński na łódce Andrzej miał rację, nie wypływają
0 komentarzy
Duda do Zełenskiego a znasz borsuka? Tego co jajami o szybę stuka? Dobra odpowiedź
1 komentarz