Solidarność daj bo tak, nauczymy was pokory, daj bo inaczej pożałujesz, wincyj, Piotr Duda

Solidarność daj bo tak, nauczymy was pokory, daj bo inaczej pożałujesz, wincyj, Piotr Duda

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 6 komentarzy

  1. Pańszczyzna przed wojną? :D Tak czy owak oczywiście tylko strajki socjalistów/ związków zawodowych uczyniły Europę sprawiedliwą społecznie. O swoje zawsze trzeba walczyć. ZAWSZE

  2. Przed wojną w polandii to tego chińskiego wynalazku zwanego ryżem w ogóle nie znano. Bidota jadła kartofle bądź rośliny strączkowe, jeśli coś się jej wyhodować udało, a Pan nie zabrał w ramach pańszczyzny. Ja rozumiem, że dobrze płacą, ale jak daleko można się posunąc?

  3. Aj po co ten pejoratywny zwrot prywaciarz? Przecież to brońcy demokracji i konstytucji :D Na marginesie za miskę ryżu robiło się jeszcze przed wojną i dalej by tak było, gdyby nie wysiłek działaczy socjalistycznych – we wszystkich krajach Europy (także zachodniej – podkreślam, jeśli się komuś wydaje, że tam strajków nie było).

  4. Kogoś dupka boli że ludzie chcą zarabiać godnie. Nigdy nie pracowałem na kopalni ale jestem za górnikami, pozdrawiam na emigracji

  5. Ajajaj, polemizować śmiesz z naszym Przenajświętszym Kłameuszem o Rozdzielonej Majątkowo Małżonce Posiadającej Działki Niezliczone???

  6. Jacyś prywaciarz chyba robią te memy, oburzeni że ludzie chcą otrzymywać wysoką zapłatę za pracę w ciężkich warunkach, obciążoną wysokim ryzykiem. No niestety, średniowiecze się skończyło, nikt za miskę ryżu w kamieniołomach zapierdalał nie będzie.

Mem o tematyce duda, piotr duda, solidarność, obrazek związany ze słowami solidarność, pożałujesz,, nauczymy i wincyj,, a także przypisany do kategorii cebulandia, lifestyle, memy, praca, Śmieszne obrazki, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | |