Morawiecki pielęgniarki piękna ustawka nie noszą czepków od 1991 co mi zrobisz jak mnie złapiesz reż. Stanisław Bareja

Morawiecki pielęgniarki piękna ustawka nie noszą czepków od 1991 co mi zrobisz jak mnie złapiesz reż. Stanisław Bareja

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 8 komentarzy

 1. Ale że pani pielęgniarka/aktorka nie bała się ot tak ręki podać? :o A sprawdziła potem, czy ją jeszcze posiada, czy nie przepisana czasem?

 2. Ta cała akcja propagandowa skierowana jest do wyborców 65+, nieprzesadnie inteligentnych, byłych pracowników hut i pgr, tęskniących za komuną, która ich rodziców wyrwała z pańskich folwarków i czworaków. Jakie inne obrazki znają?

 3. Pytanie, czy propagandzista wie, który mamy teraz rok, jest głupie. Wie, wie doskonale. Wie też doskonale, pod kogo tę propagandę tworzy.

  1. Tak. Czapki są dalej w użytku jako element stroju galowego. Myslez że w sytuacjach oficjalnych jak najbardziej można je zalozyc. Mi się czepki podobają.

 4. Skoro nie noszą czepków to rodzi się pytanie.
  Kim są te kobiety z górnego zdjęcia?
  Czy propagandzista który ustawiał tę scene (górne zdjęcie) wie który mamy teraz rok?

  1. Czepki dalej są w uzytku. Są elementem stroju galowego. można je nałożyć jako element podniesienia rangi jakiegoś spotkania. Ja nie widzę.nic złego w tym zdjęciu.