Poglądy rodem ze średniowiecza, głoszone przez ludzi którzy koniecznie chcą decydować o innych. Kiedyś tak samo zresztą twierdzono o osobach leworęcznych i próbowano je na siłę „przerabiać” na praworęczne. To jest cholernie smutne że w XXI wieku ludzie nadal głoszą takie bzdury.
Zdradzę ci sekret – nikt, absolutnie nikt nie ma prawa decydować o tym jakiej jesteś płci. Ciebie też to dotyczy.
Grażyna chłopie! Żeby nie wiem jak się wyginać to mężczyzna nie urodzi dziecka.I nikt tu za nikogo nie zdecyduje. Ale nawiązanie do średniowiecza jest jak najbardziej słuszne. Takie pomysły to ciemnota. Do leczenia!
W dzisiejszych czasach możesz sobie sam pobrać zdjęcie oraz wydrukować na podłożu klejącym. A jak Ci się nie chce, to użyć wyszukiwarki obrazem i zobaczyć, co wypluje
Przyszlosc jest dzisiaj dzadku : o
Hoho… w dzisiejszych czasach dwa pseudonimy operacyjne to jest coś :D
Osoby niebinarne mogą identyfikować się jako osoby o dwóch lub więcej tożsamościach płciowych ( bigender, trigender, pangender) [2]; niemające ich w ogóle ( agenter donald.t. pseud. TW Oscar – podwójny agent SB i STASI);
Poglądy rodem ze średniowiecza, głoszone przez ludzi którzy koniecznie chcą decydować o innych. Kiedyś tak samo zresztą twierdzono o osobach leworęcznych i próbowano je na siłę „przerabiać” na praworęczne. To jest cholernie smutne że w XXI wieku ludzie nadal głoszą takie bzdury.
Zdradzę ci sekret – nikt, absolutnie nikt nie ma prawa decydować o tym jakiej jesteś płci. Ciebie też to dotyczy.
Grażyna chłopie! Żeby nie wiem jak się wyginać to mężczyzna nie urodzi dziecka.I nikt tu za nikogo nie zdecyduje. Ale nawiązanie do średniowiecza jest jak najbardziej słuszne. Takie pomysły to ciemnota. Do leczenia!
Błagam o namiar na te naklejki ✌️
a co, chcesz sobie na drzwiach pokoju nakleic :)
W dzisiejszych czasach możesz sobie sam pobrać zdjęcie oraz wydrukować na podłożu klejącym. A jak Ci się nie chce, to użyć wyszukiwarki obrazem i zobaczyć, co wypluje
Przyszlosc jest dzisiaj dzadku : o
Hoho… w dzisiejszych czasach dwa pseudonimy operacyjne to jest coś :D
Osoby niebinarne mogą identyfikować się jako osoby o dwóch lub więcej tożsamościach płciowych ( bigender, trigender, pangender) [2]; niemające ich w ogóle ( agenter donald.t. pseud. TW Oscar – podwójny agent SB i STASI);
Niebinarność to nie definicja. Nic nam to nie mówi. Ja mogę powiedzieć że nie jestem ani kamieniem ani drzewem, ale czy to cokolwiek wyjaśnia?
@22:10 – mutują przez lekooporność
Choroby psychiczne należy leczyć inaczej mutują w LGBTQRWAWERTY
Tajest, nawet schizofrenię bezobjawową :D
Choroby psychiczne leczy się.
Mam iść do lekarza bo jestem mężczyzną?
Tak. Wsadza ci palec w dupe
Ta młodzież teraz taka bezpłciowa…
Następny mem w kolejce jest ode mnie dla Cieibie
Niebinarność nie jest uznawana za chorobę psychiczną, więc ciebie należy leczyć bo masz urojenia.
Jak dalej bedziecie tak Sorosa sluchac to pedofilia zaraz tez nie bedzie.
Kiedyś schizofreników traktowano jako nawiedzonych przez Boga, Czasy się zmieniają.
Jakie są metody leczenia?
Ołowiane pigulki aplikowane prosto do mózgu
Złoto
Ale spoko – to się leczy :D