Obleśny konsolowy plebs bogaty szlachcic PC porównanie

Obleśny konsolowy plebs bogaty szlachcic PC porównanie

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1 godziny).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj.

Jest 3 komentarzy

  1. Ale to przez tak zwanych ,,Szlachciców” Polska podupadła, a taki Plebs wtedy był o WIELE LEPSZY, bo ratował kraj kiedy (pc) szlachcic GÓWNO robił.

  2. A czy ci „szlachcice PC” wiedzą, że do konsoli można też podpiąć klawiaturę i myszkę? Poza tym, jakość jest zawsze super, wszystkie gry śmigają elegancko, nie trzeba sprawdzać wymagań gier i co kilka miesięcy martwić się tym, że nowa gra już nie pójdzie na tym sprzęcie i potrzebny nowy, jak to jest w przypadku PC. :P

  3. Że niby rozdzielczość i jakość tekstur lepsze na PC? Z którego roku ten mem? MS Xbox Series X pozwala grać w 8K z HDR, mimo że jeszcze nie ma takich gier, a kosztuje tyle co PeCety do zadań biurowych, które kupują dzieciom nadopiekuńczy rodzice chcący zablokować im możliwość grania w nowe gry, aby skupiły się na nauce. A na PC o podobnych możliwościach trzeba wydać 5-6 razy tyle i jeszcze go ztuningować za dodatkowy 1000 lub więcej, aby uwydajnić chłodzenie. A jeszcze trzeba kupić gry. Tymczasem na Xbox Store jest pełno ZAJEBISTYCH, regularnych promocji i całkowicie bezpłatnych tytułów!!! Chyba sami rozumiecie, że w dzisiejszych czasach tylko frajerzy wybierają platformę PC do gier. Na PC można grać w to, czego nie ma na Xbox, czyli CS: GO oraz starsze, kultowe strzelanki tournamentowe, czy symulatory, których tam nie ma, jak realistyczne symulatory lokomotyw typu EU07. A tak się składa, że spokojnie pójdą na PC do biura za nieco ponad 1000 zł. Pozdro i nie dajcie się wyfrajerować temu memowi.

Mem o tematyce konsole, pc master race, plebs, szlachta, obrazek związany ze słowami porównanie, szlachcic, konsolowy i obleśny, a także przypisany do kategorii gry, głupoty, lifestyle, porównania, rysunkowe, Śmieszne, technologie, tymczasowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | |