Ostatnie pokolenie nie czuje się w Polsce bezpiecznie, tak powinniśmy przyjmować uchodźców

Ostatnie pokolenie nie czuje się w Polsce bezpiecznie, tak powinniśmy przyjmować uchodźców

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 18 komentarzy

 1. O przepraszam za PiSu to byli biedni ludzie szukający swojego miejsca a teraz to są zorganizowane grupy agresywnych młodych mężczyzn.

  1. ten POnad milion islamistów/PiSowskich/ to wytwór POpropagandy;sam Tusk mówił o setkach tysiecy!! ale z wizami/afera!/ale Tusk poruszając ustami zawsze kłamie;a komisja”sądowo-sejmowa”tych setek tysiecy wiz/legalnych czy „nielegalnych”/nie POtwierdziła i na tym się skończyło!a wszystko zalezy od tego co nam starsi i mądrzejsi POlitycy niemieccy POlecą-dla naszego”dobra”!sPOlegliwa PO i POdnóżki czekają na wytyczne!

 2. Jakimż szczęśliwym człowiekiem jest Autor tego mema, skoro najwidoczniej uważa, że jedynym powodem braku poczucia bezpieczeństwa w Polsce są uchodźcy. Szczerze zazdroszczę, gdyż w moim osobistym rankingu zagrożeń uchodźcy są na tak dalekiej pozycji, że nawet ich nie widać. No ale cóż, każdy ma takie fobie, na jakie go stać :)

  1. Żeby na temat niebezpieczeństwa jakie niosą uchodźcy co wiedzieć, trzeba znać problem uchodźców z autopsji. Szwedzi i Francuzi wiedzą dużo.

  2. to nie jest normalna emigracja;z uzyskiwaniem wizy;potem prawa pobytu czy azylu;w końcu obywatelstwa w nowym państwie;to jest’wędrówka ludów” inspirowana,sterowana,organizowana;rodzaj najazdu milionów ludzi…..z przyczyn głównie ekonomicznych/socjalnych;wykorzystywanego jako dzialania”hybrydowe”czy POlityczne!

 3. Co ma piernik to wiatraka? Sama policja co któraś interwencje zabija obywateli, gówniana służba zdrowia też zabija, PiS konta i ziobrysci mieli totalitarne zapędy a platforma wskoczyła w ich buty i tez sra na demokrację. A uchodźcy i tak są głównie tranzytem bo po co z biedy i beznadzieji lądowac w następnej biedzie i beznadzieji…

  1. Zgadzam się. Poza jednym: PO jest jeszcze bardzo daleko poziomu PiS-u. Na razie.

 4. Kto nie ma takiego grzmota w rodzinie lub wśród bliskich znajomych, niech podejdzie do lustra i tam popatrzy na kłamcę.

  1. Współczuję Twojej rodzinie, a w najlepszym wypadku samemu lustru.

  2. Ja mam podobnego grzmota w rodzinie. Ciężki, nieuleczalny przypadek. W końcu poszedł między takich jak on pokraków i wstąpił do PIS.

  3. I to głosuje! W dodatku tego jest w „wielkich miastach” od metra.

Mem o tematyce odpowiedź, ostatnie pokolenie, polska, pytanie, uchodźcy, wypowiedź, obrazek związany ze słowami bezpiecznie,, uchodźców, przyjmować i powinniśmy, a także przypisany do kategorii cebulandia, imigranci, polityka, pytania, tymczasowe, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | |