Pisowiec decyzja PiS budujemy obwodnicę, PO do pana z góry za obwodnice zapłacą podatnicy

Pisowiec decyzja PiS budujemy obwodnicę, PO do pana z góry za obwodnice zapłacą podatnicy

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 6 komentarzy

  1. Jak PO było przy władzy to obwodnicy nie wybudowali. Teraz gdy PiS buduje obwodnicę to PO krzyczy – to był nasz pomysł!!. Ponoć Kopacz wymyśliła 500+ a Tusk przyznał że stworzył Baltic Pipe.

  2. Pewnie, że bredzi. Kłamie, że podatnicy płacą, a przecież wszyscy wiemy, że to dobre pany z pisu dają ze swoich. Kto wie, może nawet sam 0bajtek jeden ze swych licznych dworków spienięży, by obwodnicę sfinansować.

  3. Faktycznie budowana jest przez budowlańców. Którym płaci firma. Której płaci rząd. Któremu płacimy my, podatnicy. A cała ta struktura, ta czapa, prawdopodobnie jest niezbędna, ale na miły Bóg, kradną z każdym rokiem coraz więcej.

  4. Napisała przecież wyraźnie o DECYZJI rządu PO-PSL. a PIS buduje tą obwodnicę jak tunel w Świnoujściu – 85% pieniędzy z UE a 15% z samorządu, ale kaczka i pinokio przyjechali i udawali, że to oni.

  5. Co ta baba bredzi? PO nie rządzi od 8 lat. PO tylko obiecywała obwodnicę. Faktycznie budowana jest przez PiS. W obiecankach PO jest najlepsze.