Prasa katolicka dosłownie ksiądz imadło. Mleczko

Prasa katolicka dosłownie ksiądz imadło. Mleczko

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj • nie bądź onucą ani ruskim propagandystą • nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 7 komentarzy

  1. Taa, u nich od dekad te same charki w prasie katolickiej… Potem dziwota że ludzie zdrowi na umyśle porzucają katolicyzm

    1. Dobrze, ze w postepowej prasie taka roznorodnosc i wypowiedzi osob o zroznicowanych pogladach

    1. Mleczko to juz klasyk… a na temat klasyki nie powinni sie wypowiadac katoliccy ignoranci. Krytykujcie swoje „Bajki z mchu, paproci i Krzyza” ;D

    2. Ach, faktycznie, przypominam sobie te czechosłowackie bajki o Żwirku i Wigurku :)

Mem o tematyce andrzej mleczko, dosłownie, katole, katolicy, katolicyzm, ksiądz, księża, mleczko, obrazek związany ze słowami dosłownie, katolicka, imadło. i mleczko, a także przypisany do kategorii czarny humor, głupoty, memy, prasa, religie, rysunkowe, Śmieszne obrazki, tymczasowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | |