Ptak ostatni przedstawiciel gatunku był samcem, śpiewał pieść dla samicy która nigdy nie przyszła Skomentuj tego mema: Anuluj pisanie odpowiedziKomentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj • nie bądź onucą ani ruskim propagandystą • nie akceptujemy linków w komentarzach, nie akceptujemy komentarzy pisanych wyjątkowo niechlujnie lub niezrozumiale, w tym takich z zagranicznymi znakami diakrytycznymi. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.Podpis E-mail Δ Jest 6 komentarzy może był brzydki? Odpowiedz madki 800+ w rozpaczy, psy i koty umieraja a reszta zdycha, dziwne Odpowiedz Nie no, madki 800+ też zdychają Jak to kiedyś mówiono – tylko człowiek i pszczoła umiera ;) wycie godowe – jak na strajku „kobiet” ;) Odpowiedz Wyć się chce ze smutku. Odpowiedz
może był brzydki?
madki 800+ w rozpaczy, psy i koty umieraja a reszta zdycha, dziwne
Nie no, madki 800+ też zdychają
Jak to kiedyś mówiono – tylko człowiek i pszczoła umiera ;)
wycie godowe – jak na strajku „kobiet” ;)
Wyć się chce ze smutku.