Putin szejkowie lubią drogie kurny ale ten to chyba przesadził

Putin szejkowie lubią drogie kurny ale ten to chyba przesadził

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 7 komentarzy

  1. Niezły odjazd J, sam już nie wiem, może ty naprawdę w to wierzysz, a nie tylko dlatego, że ci ruskie i kaczki za to płacą :D

  2. Owszem, konsekwencje długotrwałego panowania żydokomuny są wciąż widoczne, ale Poska opuściła świat opisany przez paczaizm, więc i Rosji to się uda. Natomiast zgnilizna i nacjonalizm ukraiński to zupełnie inna i groźniejsza dla nas historia. O parchatych oligarchach nie wspominając.

  3. @paczaizm – Z prostego powodu: ani on zbrodniarz, ani imbecyl. Ani jakiś aktorzyna udający szefa narodu i armii. To odpowiedzialne zadanie być głową wielonarodowego imperium, kiedy jest się drapanym po zadku przez azowców, a za nimi przez cały ssyński tzw. zachodni świat.

    1. Uuu mamy widzę na pokładzie zwolennika tzw. russkiego miru ;) Poważna sprawa! Sugerujemy konsultację ze specjalistą, bo oferta w postaci HIV, biedy, braku toalet, alkoholizmu i ogólnej degrengolady jest w najlepszym razie „mało atrakcyjna”.

    1. A to nie można już zbrodniarza-imbecyla obrażać? Z jakiego powodu?