Mem o tematyce cytat, czas, dosłownie, przyjaciele, reakcja, samolub, samolubny, waga, wyśmianie, wyśmiewa, zainteresowania, obrazek związany ze słowami zainteresowania,, przyjaciół., samolubny, i wyśmiewa, a także przypisany do kategorii fail, głupoty, lifestyle, memy, rodzina, social, zwierzęta, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka! Tagi tego mema: Cytat | Czas | Dosłownie | Przyjaciele | Reakcja | Samolub | Samolubny | Waga | Wyśmianie | Wyśmiewa | Zainteresowania
Nawigacja
← Kiedy zatrzymujesz się w Tczewie i pytasz się mieszkańców o drogę do McDonalds tubylcy
Ja w wieku 15 lat słucham głośnej muzyki na słuchawkach każdy: ogłuchniesz od tego, ja w wieku 22 lat: co? Pikachu →
Na paczaizm.pl śmieszne memy to nasza specjalność! Istniejemy już ponad 10 lat (ależ to szybko zleciało!) i przez ten czas dodaliście w naszym serwisie 49891 memów i napisaliście 51032 komentarzy . Specjalnie dla Was wybieramy każdego dnia najlepsze memowe perełki - wchodzisz i do porannej smacznej kawusi serwujemy Ci twoje memy - dokładnie tak, jak lubisz! Oprócz świeżutkich i zawsze na czasie memy 2025 mamy też oczywiście śmieszne gify oraz absolutne klasyki Internetu, takie jak panie Areczku, Andrzej to jebnie, zawsze miałem łeb do interesów, nie no tyle to nie, generał denaturov, czy gówniara z paletkom (chodzi o Igę Świątek, ale to pewnie już wiesz). Jeśli natomiast wolisz pikantniejszy kontent znajdziesz u nas również czarny humor - memy bez cenzury, chamskie memy i memy 18 . Nie bądź pan maruda i zamiast zastanawiać się "dlaczego się urodziłem " albo gadać nie strasz nie strasz , po prostu przejrzyj naszą stronę. Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami i Internetowymi trendami, a przede wszystkim zdrowo się pośmiać wbijaj do nas regularnie! Gwarantujemy, że drugiego takiego miejsca w polskim Internecie po prostu nie ma :)
Jednocześnie przypominamy, że nasza redakcja zajmuje się wyłącznie moderacją treści, a wszelkie treści w serwisie są generowane przez użytkowników i właściciel serwisu paczaizm.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeśli uważasz, że dodane treści naruszają jakiekolwiek prawo (w tym prawa autorskie) prześlij nam informację na ten temat . Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu .
Bo jesteś gruby? Masz powalonych przyjaciół alkoholików? A zainteresowania to chińskie bajki? Masz Anime na profilowym? Jak trochę dojrzejesz to sam się przekonasz i jeszcze będziesz chorował z powodu otyłości