Socjalisci są jak krokodyle: małe rączki do pracy, wielka morda po cudze pieniądze

Socjalisci są jak krokodyle: małe rączki do pracy, wielka morda po cudze pieniądze

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 23 komentarzy

  1. W socjaliźmie – gdy skończy się hajs – krokodyl staje się jaszczurką ;)

 1. Prosty przykład Akira Wiśniewska – jest tata, hajs i znajomości, są dyplomy i mandat poselski. A ile ma do powiedzenia, to wejdź se na jej profil na fb…

  1. Pisząc „Mózg tu nie ma nic do rzeczy, liczą się znajomości i kapitał od tatusia” opisałem wyłącznie realia polskiego kapitalizmu. Matki 500+ nie mają kapitału, a znajomości tylko pośród innych matek.

 2. Jak robienie biznesu wymaga, twoim zdaniem, małego móżdżka, to weź załóż firmę i pokaż co potrafisz!
  (a na oszukiwaniu, to wcale długo nie pociągniesz)

  1. HAHAHA Serio? Znam takiego stolarza który prowadzi działalność chyba z 20 lat, np. podpisał umowę, miał kupić płyty i zrobić robotę, to kupił sobie felgi, a roboty nie zrobił. A to tylko jeden przykład. Masz coś jeszcze do powiedzenia na temat bycia mądrym i prowadzenia biznesu?

 3. To samo można powiedzieć o kapitalistach: małe rączki do pracy, mały móżdżek zlasowany od oszukiwania ludzi i wielka morda po pieniądze swoich pracowników

  1. Jeżeli oddajesz swoje pieniądze pracodawcy, to coś nie pykło w twoim poszukiwaniu pracy xD

Mem o tematyce krokodyl, krokodyle, socjal, socjaliści, socjalizm, obrazek związany ze słowami krokodyle:, pieniądze, socjalisci i rączki, a także przypisany do kategorii cebulandia, gry słowne, głupoty, memy, pieniądze, zwierzęta, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | |