Starsze o 4 lata patusy nastolatki zakochane w nich lgną

Starsze o 4 lata patusy nastolatki zakochane w nich lgną

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 2 komentarzy

  1. Sorry ziomeczki, ale faceci i kobiety w tym samym wieku NIGDY nie powinni się spotykać ze sobą. Natura stworzyła nas różnymi od siebie. Optymalna różnica to 5-10 lat i jak tego nie rozumiecie to sami strzelacie sobie w stopę!

    Faceci: Później dojrzewamy psychicznie i fizycznie. Jesteśmy oceniani przez status społeczny. Najlepiej wyglądamy jak mamy ok. 30 lat. Młodsze laski będą bardziej was szanować i widzieć wasz autorytet. Większość facetów ma lepsze branie u młodszych (i to sporo). W swojej grupie wiekowej dobre branie mają tylko bardzo wyrośnięci/dojrzali na swój wiek kolesie. To jest mały procent. Jeśli ty taki nie jesteś to tylko sobie skrzydła podcinasz.

    Kobiety: Najlepszy wiek do rodzenia dzieci to 18-24 lata!!!! Praktycznie wszystkie związki z rówieśnikami to dla nich marnowanie najlepszych lat. Możesz być zakochany, ale NIE JESTEŚ FACETEM gotowym ustatkować się/ utrzymać rodzinę. Marne szanse dla związku bo w wieku 25 lat jeszcze nie będziesz ogarnięty życiowo. Prawdopodobnie wtedy ona z tobą zerwie. Po 30 roku życia płodność kobiet spada szybko i ciąża wiąże się z ryzykiem chorób dziecka. Faceci o wysokim statusie nie są nimi zainteresowani. Do tego dochodzi ich bagaż emocjonalny.

    Różnice wieku w związkach były normą przez milenia. To współczesny wymysł, żeby chłopaki i dziewczyny wchodzili w związki w tym samym wieku – ale to niestety nie działa. Dziewczyny spotykające się ze starszymi mają zwykle lepsze perspektywy w związku, nie gorsze!

Mem o tematyce patus, patusy, obrazek związany ze słowami nastolatki, zakochane, starsze i patusy, a także przypisany do kategorii bajki, fail, lifestyle, memy, patologia, rysunkowe, związki, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: |