Szafarowicz Mielniczek okiem młodych panie Tusk ostrzegamy pana

Szafarowicz Mielniczek okiem młodych panie Tusk ostrzegamy pana

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 10 komentarzy

  1. „Pe**fil” to nie jest określenie jedynie „stricte naukowe”, ale także potoczne, publicystyczne czy polityczne. Ze „stricte naukowego” punktu widzenia, „pe**fil” to ktoś odczuwający pociąg do dzieci, które nie weszły jeszcze w okres dojrzewania. W innych kontekstach nierzadko można spotkać teksty w rodzaju: „pe**fil molestował 17,5-letnią dziewczynkę”. Jako szczyt nonsensu można przywołać dość dawną już sprawę pewnej klechy, która gustowała w młodych, jednak zupełnie dorosłych przecież klerykach, przywołując ją obowiązkowo w kontekście „pe**filii”.

  2. Nie cenzurujemy słów tylko dlatego, że są wulgarne, cenzurujemy je pod algorytmy wyszukiwarki. Staramy się je cenzurować tak, żeby wciąż były czytelne. Na samych memach na przykład nie cenzurujemy, bo robotom wyszukiwarki ciężej się czyta obrazki.

  3. Tak, ja rozumiem, że lepiej by było „what happens in Szczecin stays in Szczecin”, no ale co ma do tego putin? I dlaczego „ped#fil” nagle staje się wulgaryzmem??? To nazwa stricte naukowa.

  4. Tak, a dobra rosja walczy na Ukrainie z nazistami. Bo przecież tylko PO ma zwyrodnialców, ten Pisowiec co nazywał wyżywał się na żonie nazywając ją regularnie „ch#jem je##nym”, „cw#lem”, „szmatą”, czy „zj#bem” to wzór cnót i moralności :)

  5. Ale zaraz zaraz, przecież kolo ze Szczecińskiej PO jest narkomanem i ped#filem, czy żyjemy w rzeczywistościach równoległych???

  6. narkomani-pedofile w opozycji, wypisz-wymaluj poetyka putina względem ukrainy, tylko nazistów jeszcze brakuje, widać, gdzie wasi mocodawcy rezydują i skąd pochodzą

  7. Ja bym się bał na miejscu Donka. Wyglądają jakby mieli go wy##chać a on już ma swoje lata, będzie ciężko uciec haha

  8. No masz rację *9 marca 2023 o 11:05* przydałoby się środowiska opozycyjne oczyścić z narkomanów-pedofilów

  9. Oni są tacy obrzydliwi, że można ich używać do leczenia pedofili