Tomasz Duklanowski ogłosił, że syn Małgorzaty Filiks był ofiarą pedofila Oskar Szafarowicz atakował jego matkę

Tomasz Duklanowski ogłosił, że syn Małgorzaty Filiks był ofiarą pedofila Oskar Szafarowicz atakował jego matkę

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 13 komentarzy

 1. Może teraz chociaż część lewaków zrozumie dlaczego przypadki pedofilii wymagają zachowania pewnej dyskrecji. Szkoda chłopca

 2. To matka KDErastka zapewniła bloskie stodunki z pedofilem z PO. Może młody tego nie polubił i postanowił ze sobą skończyć

 3. jakby to był ksiądz pedofil to by go nawet na mapie pedofilii które robią lewaki zaznaczyli (są takie mapy). a jak z PO to tylko nie mów nikomu.

 4. Marna próba krycia pedofilii w partii PO. Dzięki edukatorowi LGBT matce z KOD dzieciak nie żyje

 5. Czy wieś na wschodzie czy miasto na zachodzie, jeśli padnie na ciebie podejrzenie, żeś gej – tracisz WSZYSTKICH hetero znajomych, wierzcie mi, dlatego młody zginął. ALE główny winny to oczywiście narkoman-pedofil w PO.

 6. Pisowskie ści###a nawet tutaj do komentarzy dotarły.
  Wkrótce i wy będziecie znani z każdego detalu.

 7. W tekście Gońca.pl tylko znaki przestankowe są uczciwe. Kto nie widzi, niech przeczyta jeszcze raz, powoli…

 8. Próba krycia pedofila z PO nic nie dała. Teraz próbują wykręcić kota ogonem. Młody się od##bał, bo widać nie polubił zabaw z wujkiem LGBT i wstyd za matkę KODziarę.

 9. Kiedy Tusk przeprosi za pedofila z PO przez którego zginął chlopak? Mój pedofil lepszy niż twój? Teraz PO go broni zgodnie z doktryną Neumanna

 10. Donald Tusk pełen współczucia dla zmarlego: „Rozliczymy PiS z każdego łajdactwa, ze wszystkich ludzkich krzywd i tragedii, do jakich doprowadzili, sprawując władzę. Przyrzekam”.