Tusk nie będzie CPK i atomu ale za to nie będzie też paliwa po 5,19, wyborcy Tuska: zdziwiony pikachu

Tusk nie będzie CPK i atomu ale za to nie będzie też paliwa po 5,19, wyborcy Tuska: zdziwiony pikachu

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 19 komentarzy

 1. Kolejny wał:
  …”Jest rzeczą ABSOLUTNIE ZATRWAŻAJĄCĄ, że przyszłość strategicznego projektu o budżecie 155 mld zł (Faza 1 do 2030 r. – lotnisko + kolejowy Y), nad którym przez ostatnie lata pracował sztab wysokiej klasy specjalistów, powierzona zostaje trzem firmom-krzakom, które w 2022 miały w sumie:
  4,78 mln zł przychodów ze sprzedaży
  3,19 mln zł kapitału własnego;
  229 tys. zł zysku netto; i
  ok. 20 pracowników
  – podkreśla Maciej Wilk, ekspert ds. rynku lotniczego”…

 2. Za to będą rozliczenia pisowskiego złodziejstwa. Igrzyska dla mas, kraty dla winnych. Niech jeszcze JK odejdzie z polityki to tylko szampana chłodzić i popkorn szykować. Będzie się działo.

  1. Pełne określenie to „młodzi, wykształceni z dużych miast”.

 3. za kaczynskiego na niektorych stacjach paliwo bylo po 10 zl, na orlenie, czesto nie dzialaly instrubutory z tanszym paliwem

 4. […] Spółka CPK unieważniła przetarg na przygotowanie audytu dla części kolejowej i lotniskowej Centralnego Portu Komunikacyjnego […] – V kolumna czy co? :O

  1. Po prostu fatalnie rozpisany przetarg, który ktoś skutecznie strolował proponując niską cenę, która była pewnie głównym kryterium. Jak widać pośpiech jest dobry przy łapaniu pcheł, a na pewno nie przy tworzeniu dokumentacji przetargowej.

  2. […] Klapa ws. audytów w CPK i milczenie Macieja Laska. „Decyzja przyszła z góry” – tak o unieważnieniu postępowania dotyczącego audytu dla części kolejowej i lotniskowej CPK mówi nieoficjalnie jeden z pracowników rządowej administracji. Nieoficjalnie politycy PO przyznają, że Maciej Lasek ma jedno zadanie – dokonać audytu całej inwestycji. Niewykluczone, że jeśli okaże się, iż lotnisko w Baranowie jednak powinno powstać, jego stanowisko obejmie ktoś inny […]

 5. Głosowałem na Tuska między innymi właśnie dlatego żeby nie budować tego gargantuicznego Misia zwanego CPK…

  1. Niestety – jak się już zagłosowało to nie można już odgłosować :(

 6. I bardzo dobrze że nie będzie CPK, co do atomu to jesteś za do póki nie chcą budować go obok twojego domu.

  1. A to odwrotnie niż z ograniczeniami prędkości i szykanami drogowymi: nikt ich nie lubi, bo każdy chciałby jeździć płynnie i w miarę szybko, no ale koło swojego domu to przecież konieczność, no bo panie, jeżdżą jak wariaci, a tu dzieciątka małe do technikum codziennie chadzają!

  2. Mało kto chce mieszkać przy jakimkolwiek przemyśle. Ba, na wsi też źle bo nawozy, pył i co jeszcze.
   Ale wolałbym obok siebie mieć atom niż trującą węglówke jak obecnie.