Tutaj Waldemar Buda powiedział „kredyt 2% procent nie podniesie cen mieszkań” ceny urosły wykres

Tutaj Waldemar Buda powiedział „kredyt 2% procent nie podniesie cen mieszkań” ceny urosły wykres

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 1 komentarz

  1. PIS to neoPZPR. Nie ogarniają, że te wszystkie kredyty kiedyś trzeba spłacić i to sprzeda Polskę – będzie kolejny rozbiór.

Mem o tematyce bezpieczny kredyt, bezpieczny kredyt 2%, buda, ceny mieszkań, cytat, hipoteka, kredyt, kredyt 2%, kredyt hipoteczny, kredyt na 2 procent, kredyt na 2%, kredyty, mieszkania, mieszkanie, nieruchomości, pis, prawo i sprawiedliwość, waldemar buda, wykres, obrazek związany ze słowami mieszkań”, „kredyt, powiedział i podniesie, a także przypisany do kategorii cebulandia, ciekawostki, cytaty, pieniądze, polityka, tymczasowe, wydarzenia, wykresy, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema:
Warning: printf(): Too few arguments in /home/klient.dhosting.pl/ewhzero/paczaizm.pl/content/wp-content/themes/paczaizm/functions.php on line 131