Z kim powinien debatować Jarosław Kaczyński? Tomasz Dedek: z bratem, już czas

Z kim powinien debatować Jarosław Kaczyński? Tomasz Dedek: z bratem, już czas

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 6 komentarzy

  1. Ale wy tu zacietrzewieni na ten PiS jesteście xD Jak małe dzieci będą płakać bo „platfolma” znowu nie wygrała xd Uważajcie bo za rok znowu może być płacz xd Choć PiS już raczej samodzielnie większości nie utrzyma i dobrze bo w tej kadencji widać że im od władzy palma odpie##ala jak kiedyś platformie po 2011. Ciekawe czasy się w polskiej polityce zapowiadają.

  2. Nie wiem czy jest ,,gitara” czy ,,nic”. Tyle, że musicie o swoich problemach z tymi ludźmi porozmawiać pewnie z kimś z PiSu (czyli nie ze mną). Ja tylko zauważyłem czym się p. TD się zajmował przez 11 lat. Całkiem możliwe, że są ludzie jeszcze bardziej zdegenerowani.

  3. A, nie jesteś z pisuaru, więc to, że siedzi w orzecznictwie Piotrowicz dla przykładu, to nic i wszystko gitara.

  4. Prawdopodobnie to z prawdziwego. A że w PiSie macie osoby znacznie bliższe komunistycznemu aparatowi opresji niż jakiś tam kapuś to nie przeszkadza, nie?

  5. To prawdziwe konto Tomasza Dedka? Jak podaje Wikipedia przez 11 lat ubecki kapuś.