Mem o tematyce afera, cpk, donald tusk, działka, gęś, kaczka, pis, prawo i sprawiedliwość, tusk, obrazek związany ze słowami zbłaźnił, sprzedał, działkę i dlaczego, a także przypisany do kategorii cebulandia, głupoty, komiksy, memy, polityka, rysunkowe, wydarzenia, zwierzęta, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka! Tagi tego mema: Afera | CPK | Donald Tusk | Działka | Gęś | Kaczka | PiS | Prawo i Sprawiedliwość | Tusk
Nawigacja
← Korczarowski Schreiber kiedy pół miasta już ruszało ale ty musisz czekać do ślubu bo jesteś tym jedynym
1 listopada: jest, telewizja: damy Znachora, tymczasem Znachor: I’m tired boss →
Na paczaizm.pl śmieszne memy to nasza specjalność! Istniejemy już ponad 10 lat (ależ to szybko zleciało!) i przez ten czas dodaliście w naszym serwisie 49495 memów i napisaliście 49248 komentarzy . Specjalnie dla Was wybieramy każdego dnia najlepsze memowe perełki - wchodzisz i do porannej smacznej kawusi serwujemy Ci twoje memy - dokładnie tak, jak lubisz! Oprócz świeżutkich i zawsze na czasie memy 2025 mamy też oczywiście śmieszne gify oraz absolutne klasyki Internetu, takie jak panie Areczku, Andrzej to jebnie, zawsze miałem łeb do interesów, nie no tyle to nie, generał denaturov, czy gówniara z paletkom (chodzi o Igę Świątek, ale to pewnie już wiesz). Jeśli natomiast wolisz pikantniejszy kontent znajdziesz u nas również czarny humor - memy bez cenzury, chamskie memy i memy 18 . Nie bądź pan maruda i zamiast zastanawiać się "dlaczego się urodziłem " albo gadać nie strasz nie strasz , po prostu przejrzyj naszą stronę. Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami i Internetowymi trendami, a przede wszystkim zdrowo się pośmiać wbijaj do nas regularnie! Gwarantujemy, że drugiego takiego miejsca w polskim Internecie po prostu nie ma :)
Jednocześnie przypominamy, że nasza redakcja zajmuje się wyłącznie moderacją treści, a wszelkie treści w serwisie są generowane przez użytkowników i właściciel serwisu paczaizm.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Jeśli uważasz, że dodane treści naruszają jakiekolwiek prawo (w tym prawa autorskie) prześlij nam informację na ten temat . Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu .
Sprzedał dzierżawcy z możliwością odkupu po cenie sprzedaży przez okres 5 lat. Dwa już zeszły, mają jeszcze trzy…
No tak, bo ciemny lud wszystko kupi. Nie, nie było żadnej korupcji, ot, jeden tak sobie sprzedał, drugi tak sobie kupił, nie było żadnego powodu, ale jakoś tak ich akurat naszło, że sobie sprzedali-kupili. A wszystko tylko po to, by bez żadnego zysku żadnego z interesariuszy se odsprzedać to z powrotem i jeszcze po tej samej cenie, a może nawet taniej, kto wie :)