Dzień dziadka u Tuska vs Kaczyńskiego porównanie z wnukami z kotem

Dzień dziadka u Tuska vs Kaczyńskiego porównanie z wnukami z kotem

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 5 komentarzy

  1. Dziarski dziadzio, perski pedzio, podobnie brzmi, nie chodzi tutaj o polityków, mam do nich szacunek, wszystkich. Każdy ma rodzinę, ona jest od tego żeby wspierać w trudnych chwilach, żeby się jej poradzić, serce cieszy się i buduje kiedy widzisz te piękne chwile u ukochanych. Pomaga to też rozumieć czym jest miłość. Broń Boże obu polityków o miłość nie podejrzewam. Ale jako osoba głęboko wierząca, zastanawiam się skąd u osób takich jak Kaczor oderwanych od rzeczywistości taka pewność, co do tego, co gdzieś przeczytali, czy ktoś im powiedział… Skąd tyle „mądrości”, bez doświadczenia? Ja wbrew niektórym mam w sobie pokorę, i kiedy to piszę myślę sobie „a może się mylę”…. Skąd politycy są tacy pewni tego o co walczą, czemu ludzie myślą, że są tak sprawiedliwi, że mimo iż łamią całe 10 przykazań Bożych, twierdzą, że to oni są pobożni? Dziwny jest ten świat….

  2. Sorry, ale mem nieudany – nie dlatego, że treść słaba, ale dobór zdjęć nie ten – przecież Tusk wygląda jak naje*any żul, to już kaczor wzbudza więcej pozytywnych emocji

    1. A może właśnie o to chodziło. Żeby pokazać, że Tusk to pedofil, a Kaczyński fajny dziadzio z kotkiem