Feminizm jest potrzebny ponieważ kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni przecież możesz identyfikować się jako mężczyzna

Feminizm jest potrzebny ponieważ kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni przecież możesz identyfikować się jako mężczyzna

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj • nie bądź onucą ani ruskim propagandystą • nie akceptujemy linków w komentarzach, nie akceptujemy komentarzy pisanych wyjątkowo niechlujnie lub niezrozumiale, w tym takich z zagranicznymi znakami diakrytycznymi. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 9 komentarzy

  1. Ja naprawdę rozwaliłem system. Jestem mężczyzną i zarabiam mniej od wszystkich kobiet, które znam. Sekretem jest brak kompetencji i niski status społeczny. Dziękuję!

  2. To jest tak – jak by kobiety oceniały facetów po makijażu, to by każdy co rano godzinę siedział przed lusterkiem…

    1. Na szczęście oceniają po portfelu, więc każdy siedzi godzinami w pracy

  3. Zarabiają mniej głównie z powodu wybierania mniej popłatnych zawodów. Takie twierdzenie ma tak sam sens jak mówienie że rudzi zarabiają mniej od brunetów.

Mem o tematyce feministka, feministki, feminizm, identyfikacja, identyfikuje, identyfikuje się, mężczyzna, płci, płeć, triggered, typowa feministka, obrazek związany ze słowami identyfikować, mężczyźni, mężczyzna i zarabiają, a także przypisany do kategorii czarny humor, gry słowne, głupoty, kobiety, memy, mężczyźni, porady, social, tymczasowe, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | | | | |