Greta Thunberg skończy 21 lat czas przestać o niej myśleć jak o nierozumniej uczennicy uznać ją za dorosłego głupca

Greta Thunberg skończy 21 lat czas przestać o niej myśleć jak o nierozumniej uczennicy uznać ją za dorosłego głupca

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 12 komentarzy

  1. Ekolodzy mają rację lecz chcą to osiągnąć nie mając wiedzy o technologii. Ilu z was zgodzi się na to aby mieć tylko energię kiedy świeci słońce lub wieje wiatr??? Niech zgadnę wszyscy mieliby benzynowe agregaty prądotwórcze po domach i przy braku energii je odpalali. to byłoby ekologiczne zupełnie jak ludzie z elektrycznymi samochodami i wożący w bagażniku agregaty prądotwórcze. To nie żart!!!! Już tacy są!!!!! Niestety jest problem z przechowywaniem energii, a te „Zielone popaprańce” nie chcą energii jądrowej. najczystszej jaką znamy. Wiem że przykłady w stylu Czernobyla(reaktor wojskowego zastosowania a prąd z niego przy okazji), wiem że Fukushima. ktoś nie przewidział i generatory awaryjne zostały źle umieszczone co zaowocowało ich zalaniem przez wodę. Jednak najnowszej generacji reaktory zostawiają poniżej 1% odpadów i są w stanie zużywać odpady ze starszych generacji reaktorów. są stabilne i w razie awarii same się wygaszają. ale jak kogoś przekonać kto ma żelbetowy łeb?

  2. Oj bardzo boli Sorosów i innych Rotchildów że im się ekologią biznesy ogranicza… A the bille prawaki jeszcze im pomagają. Tak żyjcie sobie w syfie, niedługo zrobicie z Polski drugie Indie gdy oni będą żyć na pozbawionych zanieczyszczeń wyspach.

  3. Serio? Tyle hejtu na dziewczynę, która znalazła sposób na sławę raczej obojętny dla naszych spraw? Niedługo wszyscy prawacy będą jej bronić, bo okaże się transfobką i skrytykuje Izrael

  4. pisowskie katopolaczki mają kolejnego wroga do zwalczania, zakładając że już rozprawiły się z wydrążonytmi dyniami :D

  5. No jako „nierozumnej…” proroctwa związane z końcem świata 21.06.2023 nie wsparły jej. Być może dopiero „pełni dorosłą…” wesprą.

  6. Dajcie spokój, jest całkiem ładna. Ma 21 lat i już przez to jest nieźle. Wygląda lepiej, niż plastiki w jej wieku

Mem o tematyce ciekawostka, greta, greta thunberg, głupiec, thunberg, uczennica, urodziny, wiek, obrazek związany ze słowami nierozumniej, dorosłego, przestać i uczennicy, a także przypisany do kategorii ciekawostki, gwiazdy, tymczasowe, wydarzenia, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | |