Von der Leyen do Tuska: Siemens ma kłopoty, dostaniesz 5 mld z KPO i masz u nich kupić wiatraki, za wszystko?

Von der Leyen do Tuska: Siemens ma kłopoty, dostaniesz 5 mld z KPO i masz u nich kupić wiatraki, za wszystko?

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj - nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 12 komentarzy

  1. […] Po trwających kilka tygodni negocjacjach, pod koniec listopada ustalono wysokość wkładu niemieckiego rządu do pakietu pomocowego dla firmy Siemens Energy na 7,5 mld euro […] – spoko, spoko, wszystko pod kontrolą!

  2. 10 baniek dla pissowskiej spółki od pałacu suskiego… który zobaczymy,jak milion samochodów elektrycznych. Ile to jeszcze kłameuszowi zostało na dalsze pospieszne grabieże? Tydzień? Ile zdoła przez ten czas wydoić?

  3. Dyskusja z każdym polskim intelektualistą, nieważne z której strony, tak właśnie wygląda. BTW Siemens ma najdroższe turbiny

  4. To byłobv by bardzo dobre, gdyby Polska dostała celowy hajs. Nie dałoby się go rozdać czy rozgrabić. Nawet gdyby to byłą prawda – świetnie. Ale dyskusja z pisowcem przypomina szachy z gołębiem. Gołąb Marcin nasrał na szachownicę.

  5. szkoda, że te turbiny kupił najlepszy rząd rok temu i cały czas leżą nieużywane. ale będzie wysyp takich fejków teraz :)