Wybaczta, że przerywam dysputę ale co tu się odkurnia? Zdziwiony pies

Wybaczta, że przerywam dysputę ale co tu się odkurnia? Zdziwiony pies

Skomentuj tego mema:

Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora (najcześciej w ciągu 1-2 godzin, czasem później).
Zasady komentowania: wulgaryzmy zostaną wymoderowane • nie obrażaj • nie hejtuj • nie wyzywaj • nie spamuj • nie bądź onucą ani ruskim propagandystą • nie akceptujemy linków w komentarzach. Jeśli Twój komentarz ma na celu wyłącznie obrażenie kogoś, nie zostanie opublikowany.

Jest 8 komentarzy

  1. To co zwykle, nie po to Paczaizm nie zauważa rządzącej patologii bo ma za to wafelki tylko, żeby komentujący sami sobie mogli zrobić, a jak im się nie podoba to won.

    1. Sam fakt, że określasz rząd per „patologia” definiuje jakie media cię kształtują, niestety tu nie będzie nigdy jednostronnego przedstawienia rzeczywistości. Zresztą jesteśmy stroną z memami, a nie stroną kreującą światopogląd czy naprawiającą społeczeństwo.

    2. Strona z memami, świadomie pomijająca ogromny potencjał poprzez przymknięcie oka na patologie występujące w obecnej koalicji? No rzeczywiście, to daleko od kształtowania światopoglądu. I zupełnie niejednostronne. Przepraszam, że dałem się ukształtować jakimś jednostronnym mediom :D

    3. I gdzie te memy ukazujące te patologie i nadal będące memami? Zapraszamy do podesłania – mail w dziale kontakt :)

    4. @01:59 skąd pomysł, że skrzywdzony przez wszystkich frustrat? I ogólnie czemu niby pissowski?

Mem o tematyce dyskusja, dyskusje, dysputa, pies, piesek, wybaczcie, zdziwienie, zdziwiony, obrazek związany ze słowami zdziwiony, przerywam, odkurnia? i wybaczta,, a także przypisany do kategorii głupoty, memy, psy, pytania, Śmieszne obrazki, social, Życiowe, itd. Podoba Ci się? Zostaw komentarz i daj lajka!
Tagi tego mema: | | | | | | |